Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un pattern cumva?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mie imi plac barbatii cu par lung... poa sa fie cum o fi (slabi, grasi, inalti, scunzi), nu conteaza, daca au parul lung, eu [il]... Bine, mai apar ceva pretentii si la tipul de par lung sau cazuri extreme (de genu` manelist cu plete [alcool]) unde fetishu dispare [:)] Dar cu toate astea, prietenul meu (care atunci cand l-am intalnit avea parul lung) e tuns 0 acum... si nu ma deranjeaza absolut deloc, ba chiar imi place. Deci n-as zice ca e un pattern fix, ci doar un.. fetish [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Onitza, in general, cand un parinte are ochii deschisi la culoare si celalalt poseda ochi de culoare inchisa, copiii mostenesc ochii de culoarea cea mai inchisa; genetic, asta e mai 'puternica' si o 'bate' pe tanti culoarea deschisa. Imi pare rau sa te dezamagesc; dar tu poti spera in continuare, exceptii se vad la tot pasul, in toate domeniile. _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Desiree2002
Onitza, in general, cand un parinte are ochii deschisi la culoare si celalalt poseda ochi de culoare inchisa, copiii mostenesc ochii de culoarea cea mai inchisa; genetic, asta e mai 'puternica' si o 'bate' pe tanti culoarea deschisa. Imi pare rau sa te dezamagesc; dar tu poti spera in continuare, exceptii se vad la tot pasul, in toate domeniile. _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
ei,uite ca aici te contrazic...si inca de doua ori [:D] tata avea ochii albastrii,mama ochii negri.... primul copil,adica eu am mostenit ochii tatalui meu.... si dupa 2 ani,fratele meu a avut(si mai are) tot ochii albastri....[:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle , asa spuneam si eu , ca nu imi plac de nici o culoare barbatii cu ochi albastri , doar verdele conta la mine. Si culmea , din cei 4 de care am spus ca sunt pe gustul meu 2 ii au albastri , unul negri si unul caprui[:D] Doar prietenul e cu verde , el e cel mai complet , deh![:D] http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut citeva fixuri in tinerete..si anume: sa fie lat in umeri, sa-mi placa vocea(adica sa nu fie pitigaiat sau sa te zgiriie pe urechi) , sa-mi placa mainile lui( sa nu fie mici si grasute sau sa fie transpirate...)si daca se paote inalt( eu avind 1,72) ..desi asta nu e obligatoriu... Nu m-au interesat culoarea parului sau ochilor,nici parul de pe fata, dar nu-mi plac mustatile, ..iar umerii lati ii admir la barbati si la femei..mi se pare ca orice haina sta mai misto pe tine si esti mai prezentabil... Dar stiu exact ce nu as putea suporta la un barbat: sa aiba unghii neingrijite , sau sa fie neingrijit in general, sa aiba inel sau "ghiul" cum ii zice, nu stiu de ce nu-mi place, nici cercel, sa nu aiba dantura ingrijita...si sa fie prea gras(obez)...Atat deocamdata... Sotul meu corespunde in 90%. N-am fixuri legate nici de par...desi daca ma gindesc nu-mi place freza aia cu scurt in fata si chica la spate...se purta mai demult...adica ori e lung , ori scurt... Actori imi plac f multi...acum imi plac f mult doi, unu brunet(Reynaldo Gianichelli)si unu blond (Jason Lewis). [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/album?.dir=/b13dscd"]poze cu Corina Elena[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,0"]poze[/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasile_mia/album?.dir=/3640scd"]Piersicuta mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...