Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un pattern cumva?


Recommended Posts

Ah, inca un amanunt de care am tinut cont in fiecare alegere: sa aiba fundul mai mare ca al meu! Asa ca una dintre primele intrebari, in perioada de "tatonare" era: "Da' tu ce marime porti la blugi??" Ma priveau circumspecti, dar eu puteam dup-aia sa dorm mai linistita [;)] Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
onitza,violeta69, onitza mama ta are doua gene recesive ptru ochi deschisi la culoare tatal tau are o gena recesiva ptru culoare deschisa si un dominanta ptru culoare inchisa .... deci intotdeauna se manifesta gena dominanta ,,deacea el are ochii caprui. fratele tau a mostenit gena recesiva de la mama si gena recesiva de la tata ... se manifesta ochii deschisi. tu ai mostenit de la mama gena recesiva si de la tata gena dominanta,dominata face sa se manifeste culoarea deci culoarea deschisa apare nu mai cind se unesc cele doua gene recesive ptru ochi deschisi. oricum tu esti purtatoare de gena ochi deschisi si o poti transmite copiilor tai . daca si sotul tau mosteneste o gena recesiva ptru ochi deschisi ,poti avea copii cu ochi deschisi ,(cind se unesc aceste recesive) daca sotul tau are ochiialbastrii deasemenea el pune in joc o gena de ochi albastrii chestia este sa pui si tu aceeasi gena in joc. violeta tu ai mostenit de la fiecare din parinti o gena ptru ochi deschisi ,chiar daca ei au sau nu ochii deschisi ,pot sa nu aiba ochii deschisi, dar sunt purtatori amindoi de gena ochi deschisi o mostenesc de la parinti,ce a facut ca tu sa ai ochii deschisi monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...