Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce fac?...........disperare


Recommended Posts

nu am mai vb niciodata pe un forum, doar am citit, dar am o problema si vreau sa va cer si voua sfatul ca nush ce am sa fac. sunt casatorita de 9 ani, avem un copil de 8 ani, baiat. de 1 luna este plecat sa lucreze in strainatate, norvegia, dar de cind a plecat avem doar discutii aiurea, imi spunea doar vorbe care ma dispera, ca nustie daca mai tine la mine, nu stie daca mai vrea sa fim impreuna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
A plecat singur acolo? Inainte cum va intelegeati? Coraly si Sergiu (3 ian 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/drcapusan/album?.dir=faa4re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/drcapusan/my_photos"]poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna carmen, Dureros sa auzi ca dupa atatia ani de casatorie sotul spune asemenea lucruri. Si de la distanta! Inainte cum era? Va intelegeati? Ti-a mai spus astfel de vorbe? E bine totusi, sa il intrebi clar si direct la telefon ce vrea sa spuna cu vorbele pe care ti le spune. Nu ai posibilitatea sa mergi la el? Adica sa fiti impreuna cat timp lucreaza el acolo? Iti doresc putere sa mergi inainte si nu dispera, poate are doar o perioada ..."proasta". Kari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen saraca de tine ,cum vb pe mess? sau pe tel? daca pe mess ai camera web? daca nu i-ati una ,macar el sa te vada stai linistita fii calma cand vorbesti cu el , nu te certa cu el daca el incepe discutia , da -i timp sa isi limpezeasca gandurile nu e singurul barbat care vorbeste si simte asa , oamenii se mai schimba , fii puternica , si eu sunt in situatia ta dar al meu e plecat In USA , noi nu avem probleme dar e ft gelos ma crezi ca nu ma lasa sa merg nicaieri cu copilul ? saptamana viitoare am vrut sa merg in sat la rudeniile mele si poate nu crezi dar a zis ca nu e bine , ca acolo s-ar putea sa ma intalnesc cu cine stie ce amici din copilarie , in fine , pastreaza o relatie diplomata , nu-l supara cu nimic , va venii dragostea lui fata de tine inapoi cand va vedea ca nu e viata chiar asa ... iti urez tot binele din lume Evi mama fericita a lui Eric 14.06.2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scumpica, tare mi-e sa nu te pregateasca pentru ce e mai rau...sper din suflet sa nu fie cazul, sa nu isi fi gasit pe cineva..totusi atat de repede???? cum sa nu mai tina bre la tine dupa o luna? aveti 9 ani impreuna...:((((....eu sunt mai rebela din fire, m-as duce la un preot sa vb despre situatie si daca el ar spune ca e ok sa ma duc eu o fuga in Norvegia, as face-o, as incerca sa aflu adevarul si sa vad ce se intampla..ai cu cine lasa copilul? oare ce se intampla cu el? mai e o varianta: sa se fi indragostit de tara in sine si sa nu mai vrea sa se intoarce in Ro....dar..asta se poate rezolva, cu timpul.. Multa bafta, ne tii la curent, iti doresc sa se rezolve cat mai repede ca sa nu mai suferi si tu !!!!! of ce-o fi in sufletul tau!!! [bang] capyul sus!!!! daca el zice ca nu si nu, nu mia vrea sa fiti impreuna , la tel sau pe mess, atunci nu te merita!!!!! [bang] Oana [9cer] si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004) www.itmadesimple.ro [url="http://community.webshots.com/user/fix_indiferent"]PUIUTUL MEU, PAUL[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e prea curand sa-si fi gasit pe altcineva. poate e deprimat... tara straina, impactul e foarte dur. si barbatii, trebuie sa recunoastem, sint cam fragili. fi-i tare, iti urez sa se rezolve cum e mai bine pentru tine si pentru fiul tau. meb
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa stai linistita poate e doar o perioada trecatoare.E foarte greu printre straini singur, nu are prietenii langa el,copii, parinti si chiar pe tine, e totul nou pentru el si poate nu mai e sigur de nimic nici macar de sentimentele lui.Dar o sa-si revina el ai sa vezi.[pup][pup][pup][pup][pup] alexia_07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca i-a luat mintile viata buna din norvegia. Dar nu-ti face probleme ca in curind se va lovi si de realitatea norvegiana. In cazul ca si-a gasit vreo norvegianca ,poate ce mi-a zis mie cumnata-mea spune totul."nu uita ca aici noi femeile sintem seful".Hehe, iar barbatul roman nu e pregatit pt o astfel de mentalitate. Si la cit de prietenosi si sociabili sint norvegienii,in curind se va simti singur si nu va mai stii cum sa dea mai repede de tine. Bafta Ile [mamica] si Vivian [bebic] (07.03.2006) http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ile77
Probabil ca i-a luat mintile viata buna din norvegia. Dar nu-ti face probleme ca in curind se va lovi si de realitatea norvegiana. In cazul ca si-a gasit vreo norvegianca ,poate ce mi-a zis mie cumnata-mea spune totul."nu uita ca aici noi femeile sintem seful".Hehe, iar barbatul roman nu e pregatit pt o astfel de mentalitate. Si la cit de prietenosi si sociabili sint norvegienii,in curind se va simti singur si nu va mai stii cum sa dea mai repede de tine. Bafta Ile [mamica] si Vivian [bebic] (07.03.2006) http://good-times.webshots.com/photo/2040193270101233639hAhBhR
ceea ce pt ea nu e o consolare![bang] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...