Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce fac?...........disperare


Recommended Posts

E ciudat.Eu m-as duce acolo sa discutam fata in fata-e cu totul altceva,nu?-ori i-as cere sa se intoarca imediat inapoi sa lamurim lucrurile.In nici un caz nu as renunta-fie o varianta,fie cealalta.Din punctul meu de vedere trebuie sa va vedeti cit mai curind.Urgent.Si la fel de urgent si cu cartile pe fata sa discutati despre ceea ce se intimpla.Nu se poate sa se schimbe fara motiv peste noapte-departarea?-nu-i motiv,dupa mine.Sa ne dai vesti bune, Cu drag,Incognito
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna,fetelor.multumesc pt raspunsuri. ieri am fost plecata si nu am mai intrat pe net.hai sa va spun acum mai multe. adevarul este ca am avut o perioada mai proasta acum vreo 2 ani, pur si simplu nu prea reuseam sa ne intelegem, dar de vreo juma de an chiar ne intelegeam mult mai bine, cel putin asa am crezut, ieseam destul de des in oras, ne simteam bine impreuna, la noi viata viata sexuala niciodata nu a fost o problema, a fost bine oricit de certati am fi fost, ne hotariseram sa facem un credit sa ne luam casa(pina acum am stat la parinti), si de juma de an de cind ne mutaseram de la ai mei chiar ne intelegeam mai bine, chiar inainte sa plece mia spus ca totul va fi ok, chiar mam gindit ca daca vom fi despartiti o perioada ne va prinde bine(e plecat pt 3 luni,cred), am sperat ca isi va da seama ca ii lipsesc, ii va fi dor de mine, dar....... nu va inchipuiti ce e in sufletul meu. nu ma inselat niciodata, cel putin eu nu cred(ma intrebat cineva, nu mai stiu cine exact) si nici acum nu cred ca este vorba despre asta, vb pe net, dsr ajungem la niste discutii de te doare capul, adevarul este ca si eu nu am mai avut rabdare pina vine inapoi(el asa spunea ca vb cind se intoarce), si pina la urma mia zis ca nu stie daca mai simte ceva pt mine[bang], nu mia zis ca vrea sa ne despartim, mia zis ca vb acasa cind se intoarce, dar eu ce fac pina atunci? cum sa trec peste perioada asta? cum sa uit si sa nu mai pling? incerc sa ma feresc de baiat,sa nu ma vada, dar ma mai intreaba de ce am ochii rosii[:(], si mereu intreaba de tatsu, ca ii e dor de el, iar mie mi se rupe sufletul. in timpul zilei ma ami iau cu serviciul dar seara .... mie greu fara el, nu mai zic de cind mia zis lucrurile astea. sper sa reusesc sa trecem peste asta. mai degraba nu am mai deschide subiectul dar nu pot sa ma abtin mereu il intreb daca sa ma gindit la noi si ce hotarire a luat,iar el imi spune mereu ca nu stie nici daca mai simte ceva pt mine nici ce va fi cu noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se poate sa fie doar stresul prin care trece si sa nu mai fie sigur de ceea ce simte. Asteapta sa vina in tara sa se lamureasca singur. E imposibil sa ii dispara subit sentimentele dupa 9 ani, e doar confuz. Daca ajungeti la discutii imposibile nu mai discutati. rezumati-va la vreme si la ce face copilul la scoala. Keep the promises you make to yourself.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen nu trage concluzii pripite,eu personal decite ori am fost la distanta de pritenul meu ,actualul sot(si nu o data)desi ne intelegem bine in relatia de zi cu zi,cind suntem departe ne purtam mai rau ca niste copii. cel mai bine ,cred eu ,este sa astepti sa se intoarca sa discutati fata in fata. bafta ,capul sus,minte pozitiva!!!! monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l mai intreba mereu ce are de gand, e clar ca nu stie nici el si se simte presat. Comporta-te normal, povesteste-i ce nazbatii a mai facut baiatul. Cred ca e stresat si nu stie cum sa reactioneze. http://www.foreverliving.com/ http://www.flp.ro/ http://new.photos.yahoo.com/liliana_ignat/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mersi pt raspunsuri, sper sa fie doar o perioada nashpa. e atit de usor sa spui nul mai intreba, nu mai deschide subiectul, dar nu stiti ce e in sufletul meu, o intreaga furtuna, as vrea sa pot sa nu mai deschid subiectul, dar zilele trec asa greu, serile........ chiar acum am vb cu el dar nimic nou, mie tare dor de el, de serile noastre impreuna, de iesirile noastre, ieseam f des, aveam o viata sexuala super si acum???????????? simt ca totul se prabuseste chiar daca vom ramine impreuna cum am sami scot din cap toate cuvintele astea? cum am sa reusesc sa uit tot ce mia zis?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oare ce sanse mai avem? oare iubirea noastra mai poate fi reinviata? pt ca el asa spune ca crede, nu e sigur, dar crede ca nu mai simte nimic pt mine. oare se poate asa? acum 1 luna inainte de a pleca ne faceam planuri sa ne luam casa, chiar mia lasat procura sa pot face eu creditul in numele lui la banca daca e gata casa inainte de a veni el, mia spus ca totul va fi bine, iar acum imi spune ca sa gindit f mult la noi si nu mai simte nimic pt mine????????? eu ii spun ca mie dor de el,el imi spune ca lui nu prea, ii spun c imi este f greu, el imi spune ca sa ma obisnuiesc, de cite ori vb nu ma intreabqa nimic de casa, cum mai avanseaza lucrarea. am momente cind il urasc si as vrea sai spun sa se duca dracului, sa ma lase in pace, dar nam curajul.......... si totusi il iubesc, avem un baiat. chiar daca dupa ce se intoarce raminem impreuna nu as vrea sa stam impreuna pt florin. oare mai putem face ceva sa reaprindem ce a fost odata? oare un barbat poate sa stea linga tine si sa nu simta nimic pt tine, si in acelasi timp sexul sa mearga f bine? oare ce am insemnat eu pt el?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by carmen123 oare un barbat poate sa stea linga tine si sa nu simta nimic pt tine, si in acelasi timp sexul sa mearga f bine?
Nu. In general un barbat nu poate face asta. Sau cel putin nu pentru mult timp. Carmen, e momentul sa te calmezi. E clar ca tipul e intr-o pasa proasta, iar tu nu ai idee (sau nu spui) de ce. Lasa-l sa vina acasa si vezi atunci ce faceti. Trebuie sa intelegi ca orice barbat prefera o femeie puternica, sigura pe ea, fara sa se jeleasca la greu. Iti vine sau nu, arata-i ca nu te vei sinucide daca are chef sa plece. Ceea ce nu-i nici departe de adevar, doar ai un copil...asta nu se schimba. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...