Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce fac?...........disperare


Recommended Posts

carmen draga ,poate te pune la incercare sa vada pana unde merge rabdarea ta de nevasta credincioasa !?nu crezi??????/ ce vad eu din spusele tale mi se pare un test putin "MURDAR"din partea lui sdi totodata are satisfacie cand aude ca iti este greu lumea barbatilor[alcool] e foarte grea de inteles sfatul meu timpul le rezolva pe toate priorotatea nr 1 sa fie copilasul tau! ignora l! oficial mi -e bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cum de am uitat?? pai nici nu puneam la suflet ,fiindca stiam ca era doar ce vroia sa spuan nu ce simtea. ce simtea era inversul la ce imi spunea dar vroia sa ma pedepseasca ca nu suntem impreuna. carmen nu mai intra si tu in amanunte cind vorbesti cu el . sigur tu l-ai intrebat si cum aveai relatiicu mine daca nu ma iubesti.... si el ti-a raspuns cumva .asta nu inseamna ca nu te iubeste. noi avem 12 ani impreuna ,si si acum cind eu trebuie sa plec el este INSUPORTABIL si in timpul cit suntem separati la fel. dar il cunosc asa de bine cind ne reintilnim sii aduc aminte ce mi-a zis face o mutra de copil nevinovat. dai o sansa p.s eu am emigrat din ro si stiu ca primii ani sunt fffffff grei poti sa ai detoate ,bani ,libertate ,servici etc,lipsa familiei te debusoleaza ,pentru el pote sa fie iadul acolo. monica mami de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, simt ca innebunesc, o iau razna. zilele astea nam mai vb cu el, am zis ca sal las in pace, dar azi iar am vb si la fel,nimic nou. voi ce credeti? daca zice ca nu mai simte nimic pt mine, mai ppot face ceva? oricum avem peste 30 ani, si nu mai poate fi ca la 20 iubirea, dar il mai pot face sa simta ceva pt mine? oare se mai poate schimba ceva? nas vrea ca daca raminem impreuna sa fie pt baiat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Eu cred ca la voi o altfel de distanta.Distanta nu se masoara in km.Aceasta distanta a aparut de foarte mult timp dar nu ati vrut sa o recunoasteti. Ceea ce ma mira totusi este faptul ca te-a imputernicit.Asta e o dovada de incredere ,sau nu? Daca tu nu mai ai incredere,de ce nu-i faci o "surpriza",mai exact o vizita.Asa te poti convinge are pe cineva sau nu. Nu cred ca functioneaza la infinit faptul ca voi comunicati pe internet.Puteti comunica si 100 de ani ca nu veti rezolva nimic. Comunicarea pe internet este virtuala, nu reala. Deci cred ca ar trebui sa aveti o discutie reala si sincera,oricare ar fi consecintele pt copilasul vostru. O seara buna[gravi] barby23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e asa usor sa plece pur si simplu dupa el. si in afara de asta, poate e mai bine sa nu fortezi lucrurile draga carmen. lasa-l in pace. te doare, te cred, insa n-ai sa mori din asta. arata-i si lui ca n-ai sa mori pt ca nu te mai iubeste el si ignora-l. nu-l mai intreba de sentimente. esti masochista? ce il mai intrebi daca stii cum raspunde? lasa sa zica el ceva. si daca incepe sa iti spuna ca nu te mai iubeste, spune-i scurt ca stii, ca ti-a mai zis asta si ca daca are ceva nou si interesant de zis, sa zica, daca nu, sa te lase in pace, ca ai destule pe cap. poate ca omul odata ce a luat un pic distanta, chiar si-a dat seama ca nu te mai iubeste. ce poti sa faci? incearca sa treci peste. daca e doar un test, asa cum zicea cineva, o sa revina singur la sentimente mai bune, insa daca tu ii tot arati cat de vulnerabila esti, e ca si cum ai sta taiata la deget intr-un acvariu cu un rechin. inevitabil va da peste tine si te va rani mai rau, doar sa vada ca te doare. [url="http://community.webshots.com/album/553422786uJgPKq"] POZE[/url] Mami de Dora-Maria (30.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen, la noi de cele mai multe ori sunt mai intense inspre bine,asta tine de capacitatea fiecaruia de a vedea lucrurile.flacara iubirii poade pierde intensitate datorita conjuncturilor,iar apoi pote fi chiar mai intensa ca la inceput.uite ex lui kores ,dupa ce a trecut prin ,,ce furtuna " acum se iubesc ca doi nebuni. eu sunt o persoan f pozitiva si vesela,si cred ca asta ma ajuta ff mult. la baza castoriei stau citeva elemente:iubire,maturitate,intelegere,si prietenie.acestea formeaza un ciclu,sunt timpuri cind unul predomina mai mult in defavoarea celuilalt(momente cind te simti mai mult prietena ,alta data esti mai intelegatoare,,,etc) pune pe rind toate aceste insusiri . tot timpul poti avea un foc bine aprins ca sa mentina relatia,mai tirziu se aprind si altele .sentimentele nu sunt statice ,cresc ,scad depinde de tine insati.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...