Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce fac?...........disperare


Recommended Posts

CINE a plecat, copilul sau barbatu, ca nu prea reiese din context. Daca barbatul e cel cu pricina, imi pare rau pentru tine, dar daca e sa fie sa te paraseasca, potzi sa -i faci orice, ca tot plecat ramane. Cumpara-tzi ceva frumos, si fii egoista. Gandeste-te mai mult la tine si la cópil, si nu la o lichea de barbat - parerea mea. daca se indreapta lucrurile, da-i o lectie, asa, ca sa-l invetzi minte!° ...Nu stiu de ce se dispera asa femeile cand le spun barbatzii ca le parasesc. Ce-i asta??? Hallo! Suntem in 2007, nu in epoca de piatra!!
quote:
Initial creeata de carmen123
nu am mai vb niciodata pe un forum, doar am citit, dar am o problema si vreau sa va cer si voua sfatul ca nush ce am sa fac. sunt casatorita de 9 ani, avem un copil de 8 ani, baiat. de 1 luna este plecat sa lucreze in strainatate, norvegia, dar de cind a plecat avem doar discutii aiurea, imi spunea doar vorbe care ma dispera, ca nustie daca mai tine la mine, nu stie daca mai vrea sa fim impreuna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by paraluta
CINE a plecat, copilul sau barbatu, ca nu prea reiese din context. Daca barbatul e cel cu pricina, imi pare rau pentru tine, dar daca e sa fie sa te paraseasca, potzi sa -i faci orice, ca tot plecat ramane. Cumpara-tzi ceva frumos, si fii egoista. Gandeste-te mai mult la tine si la cópil, si nu la o lichea de barbat - parerea mea. daca se indreapta lucrurile, da-i o lectie, asa, ca sa-l invetzi minte!° ...Nu stiu de ce se dispera asa femeile cand le spun barbatzii ca le parasesc. Ce-i asta??? Hallo! Suntem in 2007, nu in epoca de piatra!!
quote:
Initial creeata de carmen123
nu am mai vb niciodata pe un forum, doar am citit, dar am o problema si vreau sa va cer si voua sfatul ca nush ce am sa fac. sunt casatorita de 9 ani, avem un copil de 8 ani, baiat. de 1 luna este plecat sa lucreze in strainatate, norvegia, dar de cind a plecat avem doar discutii aiurea, imi spunea doar vorbe care ma dispera, ca nustie daca mai tine la mine, nu stie daca mai vrea sa fim impreuna

copilul de 8 ani a plecat sa lucreze in norvegia [:D] meg _____________________ just a drop of water in an endless sea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by paraluta ...Nu stiu de ce se dispera asa femeile cand le spun barbatzii ca le parasesc. Ce-i asta??? Suntem in 2007, nu in epoca de piatra!!
Si ce legatura au sentimentele cu epoca in care traim??? _____________________________________________ Mai bine mor neinteleasa de nimeni,decat sa ma tot explic toata viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nush ca sa mai cred. de vreo 2 sapt lam lasat in pace, cind mai vb nul mai intreb nimic, vb frumos, fara certuri. aseara iam trimis un mesaj "mie dor de tine", apoi am primit eu un mesaj de la o colega ca sa ne intilnim azi, iam raspuns ca ne intilnim azi la 6 in statie, dar din obisnuinta i lam trimis tot lui. dimineata cind am deschis netul era scris de la el"vad ca teai obisnuit fara mine, ca trimiti mesaje cu mie dor de tine, ne intilnim azi la 6,", la sfirsit"e bine asa". acum nush ce sa cred la deranjat si de aia mia lasat mesajele? sau ma incurajeaza sa am alta relatie? el de regula nu e gelos din fire. oare e o urma de gelozie sau pur si simplu nul intereseaza?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen,cred ca-i e mai bine asa....nu e gelos,e doar intr-un fel cu constiinta impacata! ca acum are motive... uite ca si tu te intalnesti cu cineva,deci el e indreptatit sa nu mai vrea nimic de la tine [alcool] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba am inteles.... asta si spuneam, ca el va avea motive sa faca ce-si propusese pretextul fiind mesajul pe care din greseala i l-ai trimis.... adica o sa zica ca mesajul era pt un "el" de care tie iti e dor si cu care te vezi la ora 6![hot] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
revin sa va mai spun ce sa intimplat in viata mea, a venit sotul meu de 2 saptamini in tara, am stat 2 zile apoi am plecat la mare, pina aici toate bune, a fost totul super, parca nu sar fi intimplat nimic, si nici nu am mai deschis subiectul, pt ca nu am vrut sa ne mai certam. am uitat sa va spun ca din norvegia mia adus 3 parfumuri,o pereche de pantofi, 2bluze, niste maruntisuri, dar si un ursulet mare cu 2 inimi pe care scria i love you, cind a venit mia si spus astea sunt pt tine, deci nu pt baiat, lui ia adus un play station, dulciuri, ok pina aici, a fost atent cu toata lumea, aseara din nush ce discutie despre telefon sa ajuns iarasi la cearta si iar mia spus ca ce nu mia spus ce simte pt mine, nimic schimbat, cum se enerveaza un pic gata, imi trinteste asta in fata, lam intrebat ursuletul ce a insemnat atunci, ce a zis? nimic doar un ursulet, nul mai inteleg, cind nu ne certam e totul ok chiar se comporta f bine, ridem vorbim, nu mai stiu ce sa mai cred, mie si frica sa deschid subiectul cind nu suntem certati ca tot la cearta se ajunge
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...