Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce fac?...........disperare


Recommended Posts

nu inteleg cum poate sa simta asa si in acelasi timp viata noastra sexuala sa mearga super, o facem aproape in fiecare zi, e foarte atent cu mine, nu inteleg cum pooti sa spui ca nnu tii la un om, ca nul suporti, dar in acelasi timp sal doresti, pt ca el e tot timpul cu initiativa, si nici nu ai spune ca simte asta, nu mai stiu ce sa mai fac , cum sa ma mai comport, de la orice discutie imi spune asa de acum?????? nu mi se pare normal. oricum nu ma astept ca dupa 10ani de casatorie sa mai simti oau..... marea dragoste dar nici asa, chiar si gestul cu ursuletul lam vazut ca un inceput, ca va incerca sa faca totul ca sa mearga, nu ca pe o declaratie, ca vezi tu doamne ma iubeste can prima zi, sunt constienta ca nu e asa, dar totusi...........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Creat
  • Ultimul răspuns
ba eu cred ca ar tb sa discuti deschis cu sotul tau si sa cutati solutii IMPREUNA! ce e aia nu ai avut curajul sa deschizi discutia ca va cerati... eu cred ca puteti discuta ca doi oameni mari,constienti ca aveti ceva impreuna.... eu cred ca se poate discuta in liniste o chestie care e f importanta! fara cearta si fara reprosuri. in fond e vorba si despre viata ta in aceasta poveste! si daca te deranjeaza ceva nu tb lasat la dospit...ca la un moment dat tot se sparge.... bafta si...curaj! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Nu intra in panica. cel mai bine e sa vb face to face , linistiti , sa nu va deranjeze nimeni ..nu la tel sau pe mess. eu cu al meu am fost obisnuiti sa fim despartiti .. el a fost vaporean si in ultimul voiaj mi-a spus ce ti-a spus sotul tau tie si l-am lasat in pace , cica ne-am despartit ..de ciuda a stat 9 luni de zile pe vapor si nu am vb deloc .. ca cica eram despartiti si cand a venit acasa ,direct la mine a venit , in bratele mele. Eu spun ca nu e cazul sa faci din asta o tragedie .. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, imediat ii sare mustarul, nui chip sai spun ceva ca daca nui convine imediat se tipa, iar de discutat am mai incrcat dar tot la cearta se ajunge, are un caracter dificil, se tipa din orice, iar pe mine a ajuns sa ma deranjeze f tare asta problema e ca ce ma doare mai tare aia imi spune, cind nui convine ceva gata,
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in situatia asta am fost si eu , eu dintr-o pers nervoasa am ajuns sa fiu fff calma din cauza nervilor lui .. eu nu mai puteam sa ma enervez ca el deja ma acoperea pe mine .. si am tacut 1 data , de 3 , de 5 ori pana mi-a sarit mie mustarul rau si am inceput eu sa tip si sa spun ce am pe suflet si de atunci ne este f bine. probabil il deranjeaza ceva la tine .. nu-i convine ceva ce a fost in trecut si la fiecare cearta isi aduce aminte si devine mult mai nervos..este clar ca are ceva cu tine,ca il deranjezi cu ceva chiar daca tu nu faci nimic in sensul asta.. altfel nu-mi explic si nu cred ca ar tipa fara motiv. are ceva si nu vrea sa spuna.. trebuie sa-l prinzi intr-unul din momentele alea cand este calm si sa-l intrebi ce are , daca incepe sa devina nervos si incepe sa tipe , tipi si tu .. daca nu merge nici asa , ignora-l cateva zile ..de vorbit tot o sa trebuiasca sa-ti vorbeasca. belutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...