Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [86]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cica se duce un tzigan la pescuit cu un Mertz 600 SEL.

Coboara tziganu din masina, scoate mulineta de aur ultimul racnet cu fir

de matase naturala si ac de diamant si da la peste.

Cand ce sa vezi minunatie: prinde pestisoru de aur.

Ptiuuuuu….

La care pestisoru’: - Stii eu sunt pestisoru’ de aur cu alea 3 dorintze

Tziganu’: ZI CE VREI.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va zic de Stefan. Si-a mai revenit, adica nu mai e asa infundat, a inceput sa aiba muci de aia copti, galbeni...dar stranuta si ii da afara, asa ca ma bucur ca se curata, nu ii raman sa mearga catre ureche si sa dea in otita. O sa continui si azi si maine cu tratamentul, sper pana duminica sa se vindece de tot.

Lavinia, eu nu m-am prezentat. scuze. Ma numesc Diana, dupa cum ai si observat, de fapt si Laura e tot numele meu, dar numai Adriana imi zice asa [:D], sunt "nascuta, crescuta in...salajean!, vorba cantecului, adica zalau..[:D], insa am si eu legatura cu alte orase...[:D]sotul meu e din Braila, dar s-a mutat aici acum 4 ani dupa ce ne-am casatorit. Am un baietel de 1 an si 10 luni si sunt happy ca mi-am gasit job si din 1 aprilie ma duc la munca. Si pe Stefan la cresa. Cam atat .

 

diana [mamica] de [copil]IANIS STEFANid="blue"> 14 mai 2007

 

Piscotel

Torturi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Mai, mai ce de povestiti voi pe aici[:D]!

Si eu in trecere, pe fuga, suntem bine, colegu imi pleca la capitala impreuna cu mamaie[:D].

Calinu a cam suferit, da asa cum e el nu arata.

In rest, toate bune, azi se duse la scoala ca in afara de nas infundat nu avea nimic.

Si eu sunt un pic atinsa, sunt ragusita si cred ca o sa aiu penicilina V pentru gat.

Va tzuc apasat si va zic o zi frumoasa si evident, sanatate!

PS: Multam de cafea, merge si fara tigari..nu-i asa Bia[:D]?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!!!!!!!!

 

multam de cafei,frisca si tigari.

giulia, zau ca la mine merge cafeua si fara tigara.am mai zis si ma repet[:D],eu pot bea cafea fara tigara si pot fuma fara cafea.deci io fumez ca fumez, ptr ca-mi place si ca o ador pe bestia de tigara[:D].sunt "presiuni" mari pe capul meu,dar fac fata cu succes.toata lumea in jurul meu a renuntat la fumuri si s-au vorbit parca sa ma toace.toti spun vai ce bine ma simt,vai ce gust bun are mancarea, cafeaua, alea alea.de parca ma intereseaza pe mine[:D].o sa le las candva, nu stiu cand, ca zau ca nu mi-am propus inca.dar trebuie sa ma gandesc serios la idee[:D].

drum bun lui mamaie.vezi, am zis eu ca ccc Calinut nu e bolnav sufera dupa buni.las ca trec repede 3-4 sapt si vine iar buni la zalau.

 

camiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii[bis]ptr job[bis].eram precisa[:D]ca o sa-ti gasesti repede.am si zis,nu?esti buna de plata[:D].

 

mihaela, doamne frumos ne povestesti[flo].mai, da cum e cu masina de vase? e ok? deci ati instalat-o bine?am cetit ca ai folosit-o la o turade vase.sa o stapaniti cu placere si sa nu aveti evenimente neplacute cu ea.mieimi place prima piesa.recunosc ca aseara nu am cetit pe blog[:I],din cauza de lene[:D].imi facazi timp sa vaz castigatoru[:D].mai, suedia in cativa ani o sa de vina un popor de sportivi? o sa va bage regele "nou" la antrenamente obligatorii in salile lui luxoase[:D].

 

oti, cum sunteti?iubitu[olala] meu ce face?a trecut bine noaptea?

 

diana, sanatate lui Stefan si tie spor la strans actele si intocmit dosarele ptr job si cresa.

 

adriana, te pupez[pup].sper ca azi esti mai bine.

 

olimmmmmmmmmmm,un raport scurt se poate?Alex ce face?

 

Lavinia, cum sunt puisorii tai azi?

 

va pupez si salutez.

 

Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]!

 

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...id="size4">id="red">

 

 

SONIA, are nevoie de noiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia, stai linistita ca stiu sa-mi port de grija. Nu v-am spus ca eu beau prima cafeaua dimineata? Stau la panda, si cum apare, hat, ma infrupt.[:D]

 

Acuma ma pregatesc sa merg pana in K sa iau de-a gurii pt dobitoace, scuzati, mancare pentru caini ca iar au ramas fara, si vreau sa zic ca am o leneeee, cred ca dupa asta ma duc direct acasa si bag un somn asa in ciuda. N-am mai dormit in timpul zilei nici nu mai tin minte de cand. Da' inainte sigur mai bag o cafea sa fie somnul mai dulce.[:D]

Va [pup] pe toate.

 


io zic asa: e ori asa, ori altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...