Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 104


Recommended Posts

petruta, sa fii tare. nu am alte cuvinte. ma cam sperie ce citesc pe aici. cum ti-ai dat seama? sonya, as face tot ce ma nelinisteste, inclusiv trombofilia. pk o sa iti zica sa nu le faci, ca abia dupa 2-3 fivuri nereusite sa faci.dar cine are chef de atatea incercari? paunas, la budapesta te duci fara halat&co. Adi [gravi]+9
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Petruta[grup] pogonici ca mare dreptate ai. In ziua de azi, ca sa ai un copil a devenit un lux. Mai ales cand nu poti sa-i ai natural. Cand te gandesti ca pe vremuri nici nu se stia mare lucru despre aceste proceduri. Dar asta este, traim in aceste vremuri si trebuie sa mergem mai departe. Pupici [pup] [ruga] Dumnezeu si Maicuta Domnului au grija de noi [ruga] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paunas imi pare rau ca nu pot sa-ti zic azi care-s costurile analizelor in detaliu, dar am uitat ca pentru Pap e nevoie o zi pauza de [xinpat] si trebuie sa ma duc maine [:I] Eu am inceput fiv-ul in noiembrie, apoi am avut si congelati, iar viata noastra de cuplu a cam avut de suferit...Iti zic maine mai multe. ngh21 merci mult de informatii [flo] Ne insiri si noua analizele cu care te-ai prezentat la PK? Cum a fost la consultatie, ai facut si eco? Se face tot cu "maciuca" cu prezervativ, sau au alta tehnologie? simonia eu am fost indrumata la Villa Korall (vezi pagina 6 din acest capitol, jos), le-am scris mail in engleza si mi-au raspuns in romana [pk], pentru o camera, o noapte, 2 persoane, cu mic dejun inclus, ne costa 37 Euro. Vor scadea putin pretul cand vom sta 10-12 zile. Daca va veti hotari pentru PK in Budapesta, iti voi da nr. tel pentru rezervare la tren, cazare si analize, caci si mie mi-a fost foarte greu sa strang toate informatiile, dar m-au ajutat minunatele fete de pe forum [pup] Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi, eu stau la Helios. Daca nu plec pana pe 19 poate ne vedem! Bafta multa si tie![flo][pup] Aristica, multumesc! Bafta in iunie![flo][pup] Adpapazi, pupici si sarcina usoara![flo][pup] Laura,[pup][pup][pup] Petruta, imi pare tare rau! Sa-ti dea DD putere sa mergi mai departe![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adria vorba ta, unul si bun. Stiu o fata de 41 de ani care a facut primul ei fiv, a avut un singur folicul, a rezultat 1 embrion cu 8 celule, iar acum e gravida in 5 saptamani. Sa va ajute Dumnezeu![pup] Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...