Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 104


Recommended Posts

Buna fetelor! La punctie nu este voie sa fii parfumata, fardata, oja sau bijuterii, din cauza anesteziei generale (eu am 8 la nr), peste tot mi-au interzis. Dar cu ET n-are nici o legatura, asa ca faceti-va frumoase![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui tamaryllis
ajutoooor! plasturii pt herpes de la comped sunt siguri in sarcina?
Tamy, nici o problema! Eu am avut vreo 5 herpesuri pana acum si le-am tratat cat am putut cu Compeed. Pusi! Irina, [gravi]+14
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai fetelor...ca io si la punctie am fost parfumata si machiata!!!parol!!!si nu am patit nici pe dreaq. si am si eu 6 anestezii generale la activ. da anestezia asta de la punctie nu-i d-aia grava ca la o operatie...la asta de la punctie respiri singura si te trezesti in 10 minute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mirela2
mairis te bat, unde s pozele? pup si ce ti fac puiutii? [ruga]
Mirela, stau cu sufletul la gura pentru tine, asa ca nu ma bate, te rooog![olala] Puiutii mei sunt bine, numai ca doctorii (merg la mai multi la ecografii ca-s f panicata: prietena mea a nascut un baietel cu o tumoare la picior care la 3 ore de la nastere s-a facut gigantica!!!! S-a nascut in 5 mai si au reusit azi dimineata sa ajunga la Viena. E un caz disperat!!!! Maine ii fac biopsia sa vada...)..... ma rog, deci.... doctorii mei se contrazic in declaratii: ba unu e baiat sigur si cealalta poate poate e fetita, ba una e fetita sigur si cealalta poate poate tot fetita!!! Asa ca am sters din semnatura carucioarele! Eu sunt fericita sa fie ei sanatosi, orice ar fi..... [olala] Ma simt excelent, umblu pe tocuri ca inca pot, am colul inchis si lung, am pus 1 kg, si am un zambet pana la urechi![:)] Si o sa ma chinui acum sa pun poze cu burtika..... sper sa ma descurc! Ai multa grija de tine, te pup si iti tin pumnii!!!! Irina, [gravi]+14
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adrianady [pup] da , pe tine vroiam sa te intreb , multam mult de raspuns !!! Poti sa-mi spui prednison cat ai luat si de cand si la fel si cicloprogynova? Este un tratament tip sau se da in functie de estradiol? artistica [pup] multumesc de informatie , ai inteles ca ai luat inainte de punctie , probabil pt cresterea endometrului asa? roxi [flo] super produsctie !!!!!!!!!! Te asteptam cu vesti bune !!! MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot,ATPO pozitivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxi revin , am uitat sa-ti spun , mie mi-a recomandat PK cetrotide , la fel a primit si Laura Garner [flo] , asa ca nu stiu ce sa zic , poate iti mai impartasesc si fetele din experienta lor. Bafta multa , multa !!! mami vreau [pup] multumesc frumos , Doamne Ajuta !!! Pe cand interventia?Te-ai hotarat? MTHFR - C677T genotip heterozigot , A1298C - genotip heterozigot,ATPO pozitivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...