Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV in Ungaria 104


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui saboupetruta
mami_vreau te rog sa faci modificare la mine pe prima pagina!din pacate modificarea e :SARCINA OPRITA IN EVOLUTIE ! multa bafta tuturor fetelor care fac sau se pregatesc de FIV si sarcina usoara tuturor gravidutelor![flo]
Petruta imi pare tare rau, suntem langa tine [grup] si ne rugam sa treceti peste necazul asta [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

gabrielarusu mercic, imediat ma apuc de redactat mail [:X] Sti cumva cum se ajunge de la gara la vila? adipapazi ce scumpa esti cu indicatiile pentru nas [pk] Asa voi face, in stilul pur romanesc. Chiar cu trenul de seara vom pleca, pe 31 mai. Cum e [gravired] la 9 saptamani? Ai greturi, ameteli, pofte? mami_vreau daca nu-s indiscreta, de ce ai facut RMN ? (sa stii ca nu-i bai daca nu-mi raspunzi). Sti, eu acum am vazut ce ai tu la semnatura...sper sa nu fie nimic grav si sa va puteti indeplini si voi, tu si sotul tau, visul [pup] petruta , draga de tine, te imbratisez cu drag, pe tine si pe toate fetele care traiesc aceeasi poveste [IMG]http://i397.photobucket.com/albums/pp59/andra13gabriela/biggest-hug.gif[/IMG] Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aristica mami_vreau daca nu-s indiscreta, de ce ai facut RMN ? (sa stii ca nu-i bai daca nu-mi raspunzi). Sti, eu acum am vazut ce ai tu la semnatura...sper sa nu fie nimic grav si sa va puteti indeplini si voi, tu si sotul tau, visul [pup]
ce am la semnatura e o problema de trobofilie dar nu e nimic grav sau nerezorvabil... eu am facut rmn deoarece ma pregatesc de operatie de hidrosalpinx si exista si suspiciune de adenomioza si endometrioza... dar voi vedea cu siguranta in urma operatiei. Laura
mutatia MTHFR C677T heterozigota
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...