Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
ceau Roxana, scuze intarzierea in raspuns[flo] abia ieri am ajuns acasa din Romania [fuga] (facem transport de pachete in Ro si mergem cam tot la 2 sapt si revenim) deja m-am cam saturat de atata [auto] dar macar ii tin companie sotului eu locuiesc in Castellón (intr-un sat aproape) acum e o [alcool] nebunie la noi pe strada ... a castigat Barça tu locuiesti in Madrid sau in apropiere? cum merg treburile pe acolo? (presupun ca si in zona noastra... ) de cati ani esti in Spania? Noi suntem de 10 si cateva luni na, Yo te digo: Buenas Noches si [nani] usor [pup][flo] angi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

besitos fetelor [pup] apsara am vazut pe profilul tau ca locuiesti in La Coruña, Roxana in Madrid iar eu in Comunidad Valenciana (Castellón) am facut (de moment, speram sa ni se alature si alte fete din Spania) un fel de diagonala pe Spania [:D] pe unde munciti fetelor? [pup] [flo] angi Doamne Doamne fii cu noi in fiecare zi !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, noi nu locuim in Spania, dar ne gandim la modul cel mai serios sa ne stabilim acolo. Ce ne sfatuiti...sa riscam acum, sau sa mai asteptam?E chiar asa rau situatia cu job-urile? Eu imi doresc foarte mult sa locuiesc in Madrid sau prin zona. [flo] Pupici! mamik fericita de [bibe] Denisa Maria (20.07.2007) A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Brazuca. Mda, e cam complicata situatia cu locurile de munca. Poate prin Madrid oferta e mai mare decat aici in nord. Ma feresc sa dau sfaturi in ceea ce priveste emigrarea. Ce sa zic? Poate te ajuta celelalte fete, in zona lor comunitatea de romani e mai puternica. http://community.webshots.com/user/just_bluewind
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Brazuca adevarul e ca situatia cu munca fata de acum cativa ani s-a schimbat mult (din pacate in rau)[q] noi avem o mica firma de transport si pot sa zic ca (bat in lemn) de moment merge intradevar prin zona noastra INCA sunt multi romani (spun inca ptr. stiu familii intregi care s-au repatriat) nu ma incumet sa dau sfaturi nimanui, dar in situatia in care e Spania cred (o parere de-a mea) ca ar trebui sa cunoasteti pe cineva aici (sa-l cunoasteti bine de tot) Roxana prin zona ta cum e? [pup][pup][pup][pup][pup] [flo] angi Doamne Doamne fii cu noi in fiecare zi !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...