Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna seara fetelor!

 

Ma bucur ca ati deschis acest subiect, aflu lucruri importante de la voi.

Am venit in Spania acum 3 luni si incercam sa ramanem aici, sa vedem daca reusim... Suntem in Malaga, Manilva.

Copilul mare merge la grainita privata de cand am ajuns si in septembrie sunt inscrisi la stat amandoi.

Imi place f tare zona .

Mai intru, va pup.

 

Michelle id="red"> cu Tudor Mateo 18.11.2009id="green"> si MARIO DOMINIC 15.05.2007 id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am rezolvat cu NIE-le. Plimbandu-ma de la unii la altii dupa cum m-a trimis politistul de aici de la mine, din Hospitalet, am ajuns la Barcelona, la centrul pt straini (sau cum ii zice). Acolo am aflat ca daca am domociliul in Barcelona (capital), acest certificat se da intr-o singura zi, practic. Si uite-asa, m-am impadronat din nou, in Barcelona capital, la cei la care am stat in primele zile cand am venit aici. Ca sa nu mai trebuiasca sa astept 1 luna. Ieri m-am impadronat si azi am obtinut certificatul. Acum mai am sa-mi obtin numar de asigurari sociale.

 

Carmen & Ioana Catalina (4.oct.2005)id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui karmenutza
Am rezolvat cu NIE-le. Plimbandu-ma de la unii la altii dupa cum m-a trimis politistul de aici de la mine, din Hospitalet, am ajuns la Barcelona, la centrul pt straini (sau cum ii zice). Acolo am aflat ca daca am domociliul in Barcelona (capital), acest certificat se da intr-o singura zi, practic. Si uite-asa, m-am impadronat din nou, in Barcelona capital, la cei la care am stat in primele zile cand am venit aici. Ca sa nu mai trebuiasca sa astept 1 luna. Ieri m-am impadronat si azi am obtinut certificatul. Acum mai am sa-mi obtin numar de asigurari sociale. Carmen & Ioana Catalina (4.oct.2005)
Ce bine ca ai rezolvat! Si de marocanca ai dat? Desi poate iti gasesti in alta parte, in domeniul tau. Nu se cauta cosmeticienele in zona ta? Parca ai zis ca esti cosmeticiana, sau am inteles gresit? Jasmin si micutzul [copil] Lucas Daniel (28.11.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/23373490@N02/"]poze cu mogaldeatza[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/30849078@N05/"]Lucas[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui karmenutza
Nu sunt cosmeticiana, sunt coafeza. Am gasit-o la telefon pe marocanca pana la urma si mi-a zis ca si-a luat alta fata, cand eu nu aveam actele gata. Am rezolvat si cu nr de asigurari sociale.Carmen & Ioana Catalina (4.oct.2005)id="red">
align="right" id="quote2">aha, oricum e un domeniu in care ai putea sa gasesti mai usor. Succes.Jasminid="red"> si micutzul [copil] Lucas Danielid="green"> (28.11.2007) poze cu mogaldeatzaLucas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...