Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu s-a dat liber [:D]. S-a muncit azi.

De maine incep si eu munca dar nu la coafor. Am 2 luni de perioada de proba la Mediapost. Adica un fel de "correo". [alcool] Cu contract de munca si toate cele. In lipsa de altceva, pentru moment e foarte bun. Dar poate o sa-mi placa, cine stie?

Deja imi vine sa sar in sus de bucurie, gandindu-ma cat am umblat eu prin orasul asta cu cv-urile dupa mine, cate sute de cv-uri am trimis si cum imi venea mie sa iau drumul spre aeroport, cu directia Bucuresti [:D] Momentan sunt multumita si fericita ca am reusit sa gasesc ceva. Pentru mine e mare lucru! Si voiam sa va spun si voua! [pup]

 

Carmen & Ioana Catalina (4.oct.2005)id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI KARMENUTZA !!!!!!!!!!!!!!!!1

[pup]

Ba da, e mare lucru...

e foarte greu inceputul

De acum in colo, ai sa vezi, toate vor fi mai usoare...

O sa gasesti din ce in ce mai bune job-uri, ai experienta, vorbesti si mai bine si...daca ajuta Doamen Doamne, o sa ii aduci si pe ai tai in spania...asta voiai, nu?

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! am citit toate cele 13 pagini, pentru ca ma bate gandul sa luam si noi drumul Spaniei; situatia in tara este f grea si fara speranta.... sper as ma putei ajuta si pe mine cu niste raspunsuri; se mai echivaleaza diplomele, este necesar acest lucru? eu am terminat psihopedagogie speciala, am si master in domeniul asta, credeti ca as putea gasi ceva de lucru? practica nu prea am, ca am lucrat in domeniul resurselor umane, dar as vrea sa imi caut in specialitatea mea; limba nu o stim inca, dar ne-am inscris la cursuri, din august incepem, cred ca o sa invatam destul de repede;cam asta ma interesa in mod special, cum e cu diplomele, si daca as gasi ceva in domeniul meu, chiar si un post de supraveghetor, sau altceva intr-o gradinita, scoala pentru copiii cu nevoi speciale.

multumesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...