Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (13)


Recommended Posts

Acum sa va spun cum m-am simtit si cum mi-am ocupat pana acum timpul de la transfer.A doua si a treia zi dupa transfer am avut niste greturi nasoale,dupa aceea foame rau de tot cateva zile,iar greturi si iar foame si tot asa si in cateva zile ameteli . Eram sigura ca sunt de la bb dar credeti-ma ca mi-a fost frica sa-mi fac testul,trebuia sa-l fac ieri dar numai azi am indraznit sa-l fac.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pk][pk]
Citat:
citat din mesajul lui johanas
Salutare la fete!!! beta 170 !!!!
Felicitari mamica fericita ce esti! Sa iti dea DD o sarcina usoara si la termen! De acum trebuie sa ai mare grija de tine si de bagajelul din burtica! [pk][pk][pup][pup] Ce veste minunata ne-ai adus!... danaisa20 fericita [gravi] 18+ cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Johanas! Domnul sa fie cu tine in continuare! Monaramona, multam pt pont. Este f posibil deci sa ma amane pt iulie. Chiar daca imi ies bine analizele acum, ar trebui sa incep in ziua 21 care e la inceputul lui iunie. Deci e clar: iulie va fi si pentru mine cel mai probabil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello la toate fetele ! Nu am mai citit de 3 sapt nimic si nici nu o sa mai apuc sa recuperez, deoarece cele 2 minuni care au venit pe lume in 2 mai la 9 seara imi ocupa tot timpul. Am nascut la 36 s + 4 zile si sunt multumita de cat am reusit sa duc cu mari eforturi si cu muuuult pat [:D] Bineinteles ca nu am mai apucat sa nasc programat pt ca s-a rupt apa duminica seara dar a fost mult mai bine asa , asa repede s-a petrecut totul ca nici nu am realizat. Copilasii au fost egali, au avut 2350 g fiecare, perfect sanatosi si frumosi ca doua papusele. Ne chinuim rau cu colicile, mai ales la Alexandru , plange saracul ore in sir de mi se rupe sufletul. Cam atat acum, mai intru cand o sa am timp. [pup] Ruxi [mamica]super fericita de [copil]Alexandra Maria si [copil]Alexandru Andrei - 2 mai 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...