Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (13)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui bytzi
bubu,felicitari mamico!bun venit pe lume Alexandru si Alexandra,sa aveti o viata linistita si implinita.
Multumim mult [pup] Ruxi [mamica]super fericita de [copil]Alexandra Maria si [copil]Alexandru Andrei - 2 mai 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Johanas-felicitari![pk] Sa-ti dea Dumnezeu sa ai parte de o sarcina fara probleme![pup] Cred ca ne-am vazut la Sibiu cand ai venit pt ecografia dinainte de punctie,eu stateam cu sotul vis-a-vis de tine,iar tu discutai cu alta doamna care era si ea cu sotul, nu? Bubu-felicitari mamico! Cei doi puiuti sa creasca mari,sanatosi si sa va aduca bucurii si implinire pt. mami si tati![olala][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Johanas felicitari!!! [pup][pup][pup][pup][pup] Se vede ca am umblat mult prin Sibiu eu. Am lasat "virusi" de gravideala pe acolo. [:D] Bubu felicitari pentru puiuti! Sa creasca mari si sanatosi si sa va bucurati de ei. Da, pana la urma voi avea si eu 2. [:D] [gravired]fericita!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bonsai
felicitari bubu30, ai nascut 2 copii super,2350 e foarte bine mai ales ca ai dus pana la 36 sapt!!! ti-au facut cezariana,nu-i asa?
Multumesc de felicitari la toate fetele [pup] Da, mi-a facut dr cezariana de urgenta, sa nu ma dilat prea tare si sa nasc natural ca tot cu asta l-am stresat ca vreau neaparat cezariana. Ruxi [mamica]super fericita de [copil]Alexandra Maria si [copil]Alexandru Andrei - 2 mai 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...