Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (13)


Recommended Posts

Alecori,[pup] Fetelor, eu in ultimele 2 zile am trecut de la extaz la agonie. Sunt terminata si acum, dar incerc sa-mi revin. Am facut un FET pe 19 mai, pe 01.06 beta 38,05, iar pe 03.06 beta 28,36. Nu pot sa inteleg ce s-a intamplat. Era al 5 ET (3 FIV-uri plus inca un FET). Nu stiu incotro s-o mai iau. A fost totusi prima data cand am avut rezultat pozitiv. Am facut ultimele 2 ET cu Marinescu la Giuli. Ma bate gandul sa merg la Sibu pentru o consultatie macar sa vad si parerea lor. Va rog sa ma ajutati intre Chicea si Ispasoiu pe cine sa aleg? Va multumesc din suflet.[flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Anda [q][q][q] Da Bonsai, si eu am zis de multe ori ca ma iubeste mai putin Doamne-Doamne, dar azi dimineata mi-am zis totusi sa vad si partea buna a lucrurilor, faptul ca s-a implantat si cred ca incepe sa ma iubeasca putin mai mult. Si imi doresc si mai mult sa incerc si sa merg mai departe.M-am obisnuit ca la intrebarea "de ce mi se intampla mie?" sa am si un raspuns "da' de ce nu?". Trebuie sa avem credinta ca o sa ni se intample si noua pana la urma. Refuz sa cred ca toata suferinta asta nu o sa se transforme in bucurie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Broscuta imi pare rau pentru nereusita ta, mai ales ca suferinta este si mai mare ca nu este primul esec. Nu au nici un raspuns pentru tine? Care este problema? Eu la Sibiu am fost la dr Ispasoiu dar ambii dr sunt foarte buni. Este alegerea ta la cine vrei sa mergi. Fa-ti o programare macar sa mai auzi o parere.[pup] Alecori imi pare bine ca ti-ai mai revenit. Nu ne lasam noi doborate asa usor.[pup] [pup][pup][pup]la toate fetele! Sa dea Domnu sa vi se indeplineasca cel mai frumos vis. El ne iubeste pe toti la fel de mult doar ca trebuie sa asteptam sa ne vina randul. Eu ma gandeam tot timpul ca poate sunt unele fete mai incercate ca mine si acum se ocupa de ele. Trebuie doar sa am rabdare.[:D] [gravired]fericita!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor ce-mi vad ochii, numai vesti triste[q] anda, alecori, broscuta [pup] imi pare f. rau ,stiu ,e foarte greu dupa un esec, nici nu vreau sa ma gandesc ce as face eu, ma bucur totusi ca incepeti ca va reveniti, ca doar nu avem ce face... parca nici nu indraznesc sa va spun despre mine...daca am inceput cam cu stangul, adica am facut 13 z de stimulare(foliculii erau cam lenesi)pana la urma am obtinut 13 ovocite, s-au fertilizat 10, si azi am 9 embrioni divizati din care 8 f. frumosi,fara fragmentatii care merg la blastocist, deci joi va fi marea intalnire cu viitorii mei copii(sper[:D]) va pup pe toate si sa auzim de bine "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...