Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Sibiu (13)


Recommended Posts

Dragele mele [flo] [flo] [flo] Am citit capitolul acesta, am pus intrebari, la care va multumesc tuturor pentru raspuns, apoi am citit capitolele de la FIV Ungaria si am hotarat sa mergem la Budapesta pentru FIV 2. Va tin pumnii tuturor si am sa mai intru sa citesc despre voi, caci, la fiecare reusita imi dati putere, la fiecare esec, sufar cu voi. [pup] Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele, Ione, la histerosalpingografie ma refeream. Am crezut ca ai facut la Sibiu, ca am si eu in gand sa fac. Si eu tot laparo am facut si mi-au spus ca am o trompa nepermeabila si una greu permeabila. Si eu ma pregatesc pt fiv, dar as vrea inainte sa fac si analiza asta ca sa ma asigur ca nu este cazul ca la tine, adica sa trebuiasca legata, sau chiar scoasa vreuna din trompe. De asta intrebam, eram curioasa daca la Sibiu au vazut ca trebuie legata trompa inainte de operatie, sau abia in timpul operatiei s-a vazut...[pup] Fetelor care asteptati rezultat, va tin pumnii. Michelle, beta este sfant! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anda15, multumesc de intrebare,acum sunt bine... la HSG,rezultate naspa,adica trompele nu sunt "PREA permeabile",adica au mai multe intreruperi,ramane de vazut daca sunt asa de la anexite(dar nu -mi amintesc sa fi avut),sau de la endometrioza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! Nu prea am intrat pe forum in ultima vreme...acum ma pregatesc pentru FET, am inceput tratamentul cu femoston 2/10 3p/zi si vineri(14.05.2010), la ora 12.00 ma duc la dl. doc Ispasoiu pt prima monitorizare. Mai merge cineva vinerea aceasta la Sibiu? bafta![flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, am avut ieri prima "intalnire" cu dr I si am fost foarte incantata. Am cazut de comun acord sa facem FIV in luna iulie,iar schema de tratament in cazul nostru este cu Diphereline 3,75 in z21 apoi stimulare cu Gonal F 225ui/zi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...