Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV Dr. ALBU DRAGOS 3


Recommended Posts

Felicitari, Mire! [flo] Deci stiai si ne-ai tinut pe jar.......de dimineata tot dau refresh.....deja ma doare mana![:D] Sa fiti sanatosi, si tu si bebe/ii......si sper ca de-acum te faci fata cuminte si sa mai lasi efortul......mai usor cu munca! Te pupik! Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirela, felicitari din suflet, eram sigura ca vei reusi ... Petele acelea au fost prevestitoare ... Sa ai o sarcina binecuvantata ...
29 ani, Infertilitate primara, OATS severa, MTHFR C677T heterozigot, gena PAI 1 homozigot 4G/4G, Factor XIII - V34L heterozigot, ANA pozitivi, populatie NK usor marita, tiroidita cronica autoimuna & hipotiroidism subclinic septembrie 2008, FIV 1+ICSI - Gynera, 2 blastocisti, BHCG negativ ianuarie 2009 FIV 2+ICSI - Gynera, 2 blastocisti, sarcina biochimica, BHCG 1=7, BHCG 2 = 32, BHCG 3 = 1 iulie 2009, FIV 3+ICSI - Gynera, 2 blastocisti, BHCG negativ ianuarie 2010, FIV 4+ICSI - Biogenesys, 3 embrioni 72h A8, sarcina biochimica, avort spontan la 5s finalizat prin chiuretaj iunie 2010, FIV 5+ICSI, Biogenesys
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor cu scuzele de rigoare nu au vrut sa va tin pe jar......ultima valoare abia am aflat o, eu am facut beta la victor babes si astia dau rezultatele dupa ora 14, inca nu i am spus lui Albu, astept sa vad si buletinul de analize si apoi ii spun, stiu valoarea doar telefonic. pupici fetelor [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...