Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *34*...RUGA PT EMMA!


Recommended Posts

mihaela, spank meee [:-)))] !!! glumesc, m-a sunat roxana la 12, si la 6.45 eram la B1... n-am stiut din timp, ca eu mi-as tot sucit numerele, alex a avut tel inchis... asa ca nu a dat de nici unul... da pana la urma ne-am gasit ! mi se raceste ceaiul... azi mi-am luat miere [pofta] ca pofteam ca o gravida foarte gravida la miere... si mi-am luat miere... maine dimi imi fac o felie si pap pana lesin de placere [:-)))] [pup] ************************************************************************************ oana [mamica] de [aerob] SOSONICA (6.06.2007) [yum] [url="http://b2.lilypie.com/QXdVp3.png" [/img]"]asa creste Sonia[/url] : [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image"]intr-un an[/url] [foto][URL="http://community.webshots.com/user/kay_al"]S [/URL] www.helpsonia.com , [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=117206"]povestea Soniei[/url] , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! "When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tizo si eu ma gindeam sa o alerg, dar e deja hiperenergizata si n-am mai zis nik sa nu mi-o fur [:D]

 

Oana, am inteles io asa in mare parte cum vine treaba, insa daca nici asta nu e chiar bun, de ce e diferenta asta atit de mare la pret? Ca pina la urma inteleg ca e o operatie in plus la mijloc, insa daca diferentele intre aparatul pe care il are acum si implat nu sint prea mari, oare merita inca o operatie in plus?

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[olala]Aoleu Vero,iarta-ma da eu am ras de numa'....

Io ti pup lipicios [pup][olala]

 

Auzi Mishule???Da stiu ca din 71 da...cu 'tabelul' ala ce mai faci?Ori matale il faci pentru batranetile noastre???

 

Oana subscriu ce-a zis Umflatel [nervo].Ti pup si pi tini si pi mogaldeata[pup][olala][pup]

 

 

Viooooooooo pe unde bantui??

 

 

v-am tzucat[pup]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io'mi relaxez neuronu' cu niscai muzichie [alcool] ... de cand n-am mai ascultat asa profund [:D]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misha, implantul inseamna ca ii baga un "fir" prin "melc" cochlee.... care va prelua rolul acesteia. si pe urma se pune un magnet pe craniu, se inchide si gata treaba. intr-o luna se pune un procesor, care arata cam ca aparatul auditiv, cu firul lui si magnetul in capat. magnetul asta de afara se prinde de cel care se afla inauntru si gata. auzul va fi normal asa... un aparat costa 27.000 euro. in ro se face implant la o sg ureche, ca deh, suntem in Ro, si nici nu vor sa ii faca... mama lor... si pana la urma, 27 cu 27 cu vro 12-15 operatia in sine, ajungem la un minunat 70 cu totul, cu totul... aparatul auditiv doar amplifica sunetul, il face mai tare.

 

[pup] mare de tot, ca acu am ramas fara ceai, eu care nu beau ceai nici sa ma pici cu ceara, uite ca am ajuns sa beau si amarata asta de fiertura [:(].

 

 

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu mananc [:-)))] ca deh, daca am dat pe gat tone de mancaruri pana acu, acu trag sa le dau jos... asea ca, dragele mele, da, beau ceai !!!! nu mai spuneti nimanui, ca acu ma apuca jelitul ala grav...

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
ca sa nu mananc [:-)))] ca deh, daca am dat pe gat tone de mancaruri pana acu, acu trag sa le dau jos... asea ca, dragele mele, da, beau ceai !!!! nu mai spuneti nimanui, ca acu ma apuca jelitul ala grav...************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">aha,pai atunci te aprob si sustin..ca si eu beau,de ala verde chinezesc...tu de care bei,stii vreuul mai bun?MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu nu, eu cu digestia stau deja fff bine, e un ceai amarat de fructe de padure... da cica e unul super bun pt slabit, chiar am unul in casa, dar e neatins, of cours, e de la naturavit si e rozzzz. asta e, cica, fff bun.

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum a fost intalnirea de azi cu tanti? daca incurs, scuza-mi neuronul obosit...

 

iulia, nu te-am sunat [bang] am uitat [q] dar te sun sa-mi zici ce si cum... iertareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...