Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *34*...RUGA PT EMMA!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kay
nu nu, eu cu digestia stau deja fff bine, e un ceai amarat de fructe de padure... da cica e unul super bun pt slabit, chiar am unul in casa, dar e neatins, of cours, e de la naturavit si e rozzzz. asta e, cica, fff bun.************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">aha...am prins ideea...poate il incerc si eu...va pup you all...si fug la culcare....!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kay
cum a fost intalnirea de azi cu tanti? daca incurs, scuza-mi neuronul obosit...iulia, nu te-am sunat [bang] am uitat [q] dar te sun sa-mi zici ce si cum... iertareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">cred ca te referi la intalnirea cu coordonatoarea lui mihaitza...in principiu bine...mihaitza progrseaza,poate mult mai mult decat arata,insa din cauza hiperactivitatii si a neatentiei,nu facem progrese si mai multe...nu se concetreaza uficient,la verbalizare sunt jalnici....dar ii dam inainte...problema este sa reusim sa mai strangem bani..noroc cu bazarul ce se mai stran banuti,ca altfel....in fine,doamne fereste de mai rau!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana pricepui si io in sfirsit cum sta treaba cu impalntul, insa ma sperie o operatie care se invirte in jurul creierului. Mie mi-e teama de operatie la coloana d'apai pe creier. Acum, prin ce ati trecut, asta e floare la ureche (sau implant la ureche [:D]). Va fi bine si cu asta. Ati trecut voi prin ce era mai greu. [pup spor la ceai [:D] Vorba Mihaelei: esti bolnava? [:D]

 

Rhoneea [pup] sa mor io de nu ma lasa atza de care se mai tine neuronul meu singuratic: ce tabel? [iartama] am imbatrinit si io si nu mai tin minte

 

Citat:
de la kokiy citire
... de cand n-am mai ascultat asa profund [:D]
align="right" id="quote2">

...fara pro [:D]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coana mare, nu-s bolnava, sunt doar grasa [:-)))]

 

mihaela, mihaita are ADHD? sau doar un copil normal de varsta lui care nu vrea sa faca ce vrea mama [olala] ?

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mishule ala cu pozele sa vada lumea ce gigele suntem [:I]

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

irina, misha ma asteapta pe mine sa mai dau 1 tona jos, ca sa intru si eu in cadru sa aveti o pozna si cu je [:D]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
coana mare, nu-s bolnava, sunt doar grasa [:-)))]mihaela, mihaita are ADHD? sau doar un copil normal de varsta lui care nu vrea sa faca ce vrea mama [olala] ?************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">off,oana,ar fi fost bine sa fi fost ADHA,dar din nefericire este AUTISM...MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci tot de la autism e si asta? [:(] nu stiam ca are si asemenea manifestari autismul [:(]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
irina, misha ma asteapta pe mine sa mai dau 1 tona jos, ca sa intru si eu in cadru sa aveti o pozna si cu je [:D]************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">Sa vezi ce te astept io pe tine [nervo].Pune o poza acolo,da ce noi suntem mai breze.Pardon eu mai breaza,doua bete'nfipte'n fund si cu nasu cat baba cloantza[pk]Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal"> ageid="green">[aerob] [foto][tv]*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">***SONIA - docs` did miracles *** id="red">Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">****************************************************"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">****************************************************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...