Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *34*...RUGA PT EMMA!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kay
deci tot de la autism e si asta? [:(] nu stiam ca are si asemenea manifestari autismul [:(]************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">are,destule [q]...nu mai vb,nu mai raspunde la nume,nu constientizeaza pericolele..si cand ma gandesc ca a fost un copil perfect ormal pana pe la un an si jumate...[bang][bang]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[quote

Citat:
citat din mesajul lui kay
irina, misha ma asteapta pe mine sa mai dau 1 tona jos, ca sa intru si eu in cadru sa aveti o pozna si cu je [:D]************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">Apropo,il intreb pe sot daca are idee cata costa un implant mamar cu silicoane.La care el de ce draga??Vrei si tu?Iar eu de colo,da,dar nu acum pe la 35-40 de ani,si el zice"ei draga atunci vor fi gratis,stai fara grija"[:-)))]Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal"> ageid="green">[aerob] [foto][tv]*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">***SONIA - docs` did miracles *** id="red">Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">****************************************************"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">****************************************************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
irina, misha ma asteapta pe mine sa mai dau 1 tona jos, ca sa intru si eu in cadru sa aveti o pozna si cu je [:D]************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">m-ai salvat [:D] Irina asa e , mii de scuze. Am inceput sa fac filmuletul, le-am taiat, decupat, aranjat, mai am sa le lipesc insa daca vin acasa tirziu in ultima perioada (cam lunga) n-am mai avut timp. O sa termin odata si odata ce am inceput. [pup] Pe Oana o "fur" din tineretile ei [:D] ca sa induc lumea in eroare., sic!
****************************************************************
In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
Curiosilor [:D] excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rhoneea

Apropo,il intreb pe sot daca are idee cata costa un implant mamar cu silicoane.La care el de ce draga??Vrei si tu?Iar eu de colo,da,dar nu acum pe la 35-40 de ani,si el zice"ei draga atunci vor fi gratis,stai fara grija"[:-)))]

align="right" id="quote2">

[:-)))] [:-)))] Acu' mai vrei? [:-)))]

****************************************************************



In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">



Curiosilor [:D]

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tizo [pup] ai dreptate ca io miine ma duc la munca [bang]

Va tzuc pi toate pi portofel [pup][pup][pup][pup][pup]

 

Noapte buna distrabalatilor! [pup][pup][pup][pup][pup]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

`neatza!

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=OEhJKsQzKmM[/tube]

 

S-aveti o zi cum v-o doriti[pup]si `oi reveni[pk]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

Isabelle[:D] e cuminte si la caldurica si asa va sta cat timp a spus dr.A dat DD si m-am acomodat cat de cat cu programul de facut nimic[:D].

 

Va ofer cu drag [cit] si [papica] sa aveti forta si azi in ultima zi de lucru a saptamanii[alcool].

 

Va [pup] si [grup] cu drag.

O zi frumoasa si numai bine!

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaa.

multumim de [cafea] e nevoie mare ca aseara am belit ochii prin tavan in cautarea unor raspunsuri. si ca totul sa fie si mai frumos...m-am imbaiat si eu aseara...mi-am calcat pe inima sa fac consum de apa [pk] si m-am imbalsamat cu toate cremurile din casa si m-am parfumat cu toate parfumurile detinute...si defilat prin casa....si el se zgaria pe ochi...nu l-am lasat nici sa ma miroase, dara`mite sa ma atinga....sa o astepte pe baba aia cu [balcon] imprastiate [pk]

oana daca si tu esti grasa....eu ma impusc [poc]

misha ma vari si pe mine la panou de onoare? ma decupez eu cat sa incap acolo.

[pup] [pup] [pup] mahalaua stilata

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delphi, nu nu, aia e poza de pe vremea raposatei siluete. acu sunt la categ grea, dar, ma subtiez vazand cu ochii, acu ma trag si prin inel, uite-acu !!!

 

STILATELOR, BU DIMINEATZA !!!

 

ma duc sa pap, bucurie mare dimineata. aseara pofteam la toba, cereale cu lapte, sunca, humus cu lipie, pomelo, si-o friptana de porc [:-)))] si am mancat... ceai fara zahar [:D] si acu n-as mai manca nimic din toate astea, nu stiu ce sa mananc ca nu mi-e foame... da diseara mor si nu mananc dupe sesi [:D]

 

bai, care-i scandalul cu Raduleasca??? ca m-a intrebat in emisiune si au am zis pas, ca habar n-am... am ramas cu mondenul in urma, mey... [pup]

 

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...