Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *34*...RUGA PT EMMA!


Recommended Posts

Bau [:D]

 

Seara buna mahala!!!

 

Mai 007 ma alergi pe la manechine? [:D] Io nu fac sport asa ca o sa ma impiedic si-o sa stau [:D] Drum bun si sa va intoarceti cu bine!

 

vio [pup] nici o veste inca [q] Poate o saptamina, poate 2....habar n-am.

 

cadino bravo! asa te vreau! [pup] ambitioasa. Am vazut o bucatica din finalul emisiunii de alaltaieri in reluare. Scumpica foc privighetoarea si n-avea stare deloc [:D]

 

ruxule esti belea [:D] de unde scoti versurile astea. Tot timpul ma minunez de cite ori postezi d'astea [pup]

 

Delphi baga-l in boale c-asa-i trebuie [:D] Tu esti sadica rau, cu tine nu-i de glumit cind te calca omu' pe batatura [:D]

 

kokiy, andrushko lasati mu-ica munca ca ajungeti slabanoage ca mine [:D]

 

Tantzo tu in ce te-ai mai impiedicat de nu mai dai semne? [:D]

 

rhoneea [pup] hai la o [jamaica] [:D]

 

ripley [pup] sper ca esti bine

 

gabitzule [pup] mi-e dor de tine!!!!

 

devo [pup] iar te luara raketii in colimator, sau nu te-ai trezit dupa cheful Sarei? [:D]

 

Noe mi-e teama sa te intreb ce faci ..... luni [:D]

 

kari [pup] baga un tunel si pin' la mine [:D]

 

Dodo [pup] burticul. vezi ca se poate sa mai si stai?

 

sorana [pup] sinteti bine? nu stiu ce dreak de virus bintuie ca l-a furat si al meu sot. zace de 2 zile si zici ca-i leguminoasa. cica-si face veacul cam 4-5 zile, dar isi face de cap rau tare in timpul asta. Io vaz ca scapai si de data asta. Nici boala nu se ia de mine ca ii e teama de otrava [:D]

 

panamea [pup] tzipa nitel sa stiu ca esti prin zona [:D]

 

mariussimiuc [pup] ceva noutati de alea bune de cura de slabire? [pofta] [:D]

 

anca te-ai dat la fund? [:D] cu ce? [:D]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MISHULE am o carte...de acolo ma inspir [:-)))]

mai ce as mai fi avut nevoie de ajutorul vostru pe un forum! ne-a facut unu cu nervii pe adevarul.ro. divagase rau discutia...mi-am dat seama cat de plina e lumea de tampiti.vorba lu meneaua...(nu mai stiu exact vorba da era cu dujmani sigur!)

 

gataaaaaaa

plec la somn

id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In PAAAAAAAAAAAAANAAAAAAA MEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAA.... mama`masii

, dar nu te lua dupa aparente, gandesc profund sub efect de bromazepane si nu pricep nicicum, oricat m-as stradui, de ce uneori lucrurile merg pe alt fagas, sunt frustrata.....mai vrei? Mai bine lasa.....

 

Delfino, nici sa nu-ti treaca prin minte sa trimeti pui in loc de ooo, da` m-am gandit bine, vin eu dupa ele cu prima ocazie.... numa` sa-mi iau masina, proprie si personla, ca m-am saturat sa umblu cu ele pe coji de ooo[:D]

 

CUMPAR MATAHALA, rog seriozitate, ochi frumosi, crizata, falimentara si rate pe viata[:D]

 

Amu pot merge la culcare ca dimineata am cursuri[:D]

 

Kari, o fi ajuns pe aproape cu metrou?

 

Bey, gagix, amintiti-mi si mie sa o sun pe matusa mea pe 28, parca vad ca o sa uit[bang]

 

007, aaaaaaa.... pardon, 770, iti doresc drum uscat si fara zapada cum am avut eu... si acu mai vad fulgii de zapada, cand inchid ochii, repezindu-se pe parbriz[alcool] ce-as veni si eu la Frasinei, n-am fost niciodata, sa aduceti linistea cu voi si sa o imprastii pe forum la fetele dragi.

 

Pup iu si noapte buna ca tre sa ma trezesc peste vreo 6 ore, tre sa mai si mananc inainte sa plec de acasa[:D]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, adica, sa ai parte de drum bun, nu cum am avut eu[pup]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maramiiii, maine e sambata, in panamea nu e? ce cursuri???

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, mahala! Dormiti? Pai stati in Panama pana la ore tarzii pe forum si normal ca acum dormiti [:D]. Eu nu stiu ce sa zic. Aici soarele rasare mai devreme ca in Ro [:D]. Si cum da o geana de lumina... cum sunt in picioare. Da cum se stinge lumina... [nani] Parca am inebunit!

[cafea] [cafea] [cafea] [cafea]

 

maramiiii, maine e sambata, in panamea nu e? ce cursuri??? [:-)))][:-)))][:-)))] Exact la asta ma gandeam si eu!

Marami, dupa ce-ti cumperi matahala o sa bombani tot in stilul asta, dar pe alte teme [:D]

 

kay, nu te lua dupa fetele astea. Mergi mama la sala ca iti fac eu galerie [majoreta]. Da' cred ca trebuie sa mai pun si eu piciorul pe la sala ca sa fiu in stare [:I]... Pupici multi lui Soso. Tare rau imi pare ca nu am cum sa vad emisiunile, sa vad si eu galusca. Pe internet sunt?

 

vio, vezi ce baiat cuminte si talentat ai! Bravo lui [pup] si [flo] la mamica!

 

 

007 [pup] drum bun si usor si sa va intoarceti cu bine!

 

diaruxule [flo], ia spune tu mama cine e muza ta de scoti versurile astea?

 

Delphi [flo], a mai atins al tau tastatura [:D]? Care mai e situatia? Imi placi mama, ca te tii tare. Invata-l minte sa nu-i mai trebuiasca a doua oara!

 

andrule, ce mai faci? Ieri nu ne-am mai intalnit la cafea. Ai terminat treaba? Cum se mai simte Andreiutul [pup]?

 

kokiy [flo], pe unde mai esti? Servici, casa, copil, barbat?

 

Dodo, cum iti mai e azi? Ma gandeam ca te gasesc bantuind e forum [pup]

 

Madame sigur e pe la vreo discoteca [:D]... apare ea.

 

Noe, ai schimbat culoarea la par?

 

rhoneea, kari, anca, sorana [flo]

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] prin zona sunt iar atat cat e nevoie pt Isabelle voi fi tot 2 in 1[;)]

 

Poftiti la [cit]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beyy da ce e dezmatu asta aici? voi nu aveti somn? trebi de facut?

ca eu nu mai imi vad capu de atatea trebi ce le am de facut. nici nu m-am apucat si deja sunt ostenita.

aseara nu mai puteam si am rabufnit. m-a vazut el ca eu coc ceva....si l-am intrebat ce a facut el in ultimu timp de sunt eu asa.

el nimic.

eu sigur???

el daaaa

eu: nu cred, mai gandestete

el nu am facut nimic

eu da pe la calculator pe acolo nu ai facut nimic? si uite asa am aflat ca a scapat laptopul de pe masa [pk] [pk] ii zic altceva nu ai mai facut?

el....nimic, nimic

si satula de nimicurile astea ii zic...replica lui.

el...malc....isi inghitise limba.

ma tinea in brate chipurile si i-am zis sa-si ia mainile de pe mine si sa se duca sa o tina pe aia. si i-a picat ceru pe el. ca sa stau, ca sa vad...nici un stau nicu un sa vad. ce ti-a trebuit? nu iti este suficient ce ai acasa? nu mai arat bine? sau au inceput sa-ti placa babele? cu tzatzele imprastiate? nu zicea nimic.

m-a intrebat daca pot sa il iau ca un simpli comnentariu si i-am zis un comentariu al unui barbat disperat.

ne-am mai discutat noi asa...si apoi hai la somn....sa ma ia in brate...neahhh eu...stai acolo...si a plans maaa.

el nu plange de felu lui. e precum o stane de piatra. si aseara bocite pe capu lui. si i-am zis asa iti trebuie cand nu stii sa apreciezi ce ai langa tine. ma vei aprecia dupa ce nu voi mai fi.

si l-am pupat pe obraz si am inchis ochii. el a continuat sa se smeorcaiasca. l-am lasat in durerile lui. dimineata nu ne-am baut [cafea] impreuna. dar cand sa iesim din casa si-a cerut iertare si ca nu mai face.

aaaaaaaaaaaaaaa da sa va zic faza...ca ea e de vina...ca de ce a cerut add de la el? [:-@] [:-@] vrajeala...si i-am explicat eu faza cu add...credea ca ma vopseste..neah...sunt prea unsa cu de toate sa ma prostesti tu pe mine.

acum fug la trebili mele...el e plecat acum.

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delphi, imi pare rau ca exista problee... [pup] ca sa treaca, sa ii vina mintea la cap [:D] sau capul la minte, cum o fi mai simplu !

 

 

cafea pentru po****tie !

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gagici [pup] ...

 

Naspa rau la munca,da' eu am vrut'o [:D]

Ieri m-a sunat Misha si eram calare pana'n gat in munca [:D] ...din pacate n-am avut cum sa ma uit la emisiunea cu Soso, care era in reluare [q]...desi am sute de tv-uri in magazin erau la juma' de km de mine [bang] si n-am prea avut timp liber ...

 

Vio, sa vi sa ma vizitezi cand iesi de la munci [:D] ... momentan Razvanel a stat o zi cu mine,o zi cu tacsu' ,asta pana termina mama cu zugraveala ,apoi o sa-l duc la ea dimineata ...

 

Razvanel a invatat sa injure [bang] dar si [:D] ... ce repede prind prostioarele ... mama cand mai face el prostioare ii spune "fir-ar tactu' de ras" ... acu' daca-l suparam ne trage un "tactucuta-tactucuta" de nu ne vedem [:D]

 

Ma bag sa fac ceva prin casa,apoi revin [pup]

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...