Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *34*...RUGA PT EMMA!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui devoska

Dodo, cum iti mai e azi? Ma gandeam ca te gasesc bantuind e forum [pup]
align="right" id="quote2">
Si nu eram sau nu mai zarit[:D].Eram cand ai intrat tu pe DC[;)]



Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">


[ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Buna gagici [pup] ...Razvanel a invatat sa injure [bang] dar si [:D] ... ce repede prind prostioarele ... mama cand mai face el prostioare ii spune "fir-ar tactu' de ras" ... acu' daca-l suparam ne trage un "tactucuta-tactucuta" de nu ne vedem [:D]
align="right" id="quote2">salut si tie...eu fac mancare...de toate fac...BRAVO iubitu meu cariocicat. sa vii la mine sa te mai invat cateva....[pup]pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N'atza fetele [pup] cafea pentru mine mai e?Ca-mi trebe...azi noapte am dormit la 4 dimineata.Azi aici e ziua mamei.Eu mi-am luat cadoul de azi noapte de la 12.Dupa ce ne intorsesem din mall,ma opreste la o florrie si-mi spune sa-mi aleg ce vreau eu[:D].Mi-am ales un ghiveci cu flori roz.In florarie el a scris pe o felicitare.Cum am ajuns acasa,iar el s-a dus la baie am citit mesajul de pe felicitare"Happy mothers day,mom of Sebi,go take your gift from car".Deja ma trecusera toate apele,oare ce-o fi???Caut cheia nik,ma duc jos la masina,era inchisa,vad cadoul pe bancheta din spate...numai aveam rabdare,era ca un copil....Apoi il intreb unde-i cheia de la masina.El imi spune,"nu stiu,o fi luat-o Sebi[:-@].Ii zic Sebi a stat numai cu mine deci n-a pus mana pe nici o cheie[alcool].M-a pus sa-l adorm pe Sebi si sa incep cautarile [:D].Pe la 12 juma a adormit Sebi,ma duc in sufragerie si-l intreb din nou unde'i cheia ca io numai am rabdare.Mi-a spus ca e sub perna in patul din dormitor[:-)))].Am luat cheia si am coborat cu viteza luminii.Vad doua cutii pe ancheta din spate.Una din ele grele tata nu gluma.Ajung sus incep a desface cutia cea mare si grea,si-i zic'crec' ca asta e un nou monitor LCD,la care el,io de unde vrei sa stiu desfa si vezi[:-)))].Era un laptop hp Refurbished,bronz[:D].Am ramas chiatra nici nu stiam ce sa zic[:I] si apoi imi spune mai du-te o data si deschide masina in spate.Ma duc si gasesc o imprimanta color,plus o geanta pentru laptop[8D].M-a facut fericita ce mai...si mi-a spus sa ma pregatesc psihic pentru sfarsitul lunii ca'mi aduce un instructor de condus.Asta mai coace ceva sunt convinsa[olala].

 

 

 

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

 

 

 

 

 

ageid="green">[aerob]

[foto]

[tv]

*Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">

 

 

 

***SONIA - docs` did miracles *** id="red">

Si Mihaita,are nevoie de noi!!id="blue">

 

 

 

 

 

****************************************************

"Oamenii,isi strica sanatatea pentru a face bani si apoi,isi cheltuiesc banii pentru a-si reface sanatatea"id="size2">id="teal">

****************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow]Irina,[wow] sa le foloseste cu spor si placere.

 

Delfino, oi fi eu baba ca si tanti aia care a starnit furtuna in paharul cu apa, dar jur ca tu ai o problema. Si hai sa-ti mai zic ceva, in lista mea de messenger 70% din contacte sunt barbati, ei si.... care e problema? Parerea mea.... si te rog sa nu mi-o iei in nume de rau, il sufoci, exagerezi, abordezi gresit problema, dar e parerea mea. Daca ti-ai facut un prieten/a de sex opus si stau chiar ceasuri intregi la povesti sigur nu inseamna ca vor sari imediat in pat. Am o "prietena" care nu rateaza nici o ocazie sa se gudure ca o catea in calduri pe langa moldovean, al meu, reactia mea "Te rog din suflet, ia masina, punei-o si sa nu o mai vad pe aici excitata"[:D]" Cu toate astea continuam sa iesim in concedii sau week end-uri, sotii nostri de fapt sunt prieteni buni, eu sunt victima colaterala, nu pot sa fiu decat cinica cand o apuca, in rest tratez problema cu indiferenta, pentru ca dincolo de toate astea am suficienta incredere in sotul meu. Si hai sa fim seriosi, cui nu-i place sa filtreze, sa se joace, dar cati pot recunoaste asta. Atat am avut de zis, acu puteti scoate [bruta]

 

 

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ...... la amiaza!

 

marami io nu te vaz bine, in pana mea. [:D] ai vazut ce poate Delphi [:D]

Oricum fiind simbata azi, conform curei de slabire a lui Delphi, va recomand:

Sambata - colac cu nuci

Si faci sex cu cine-apuci [:D]

 

irino [pup], sa nu mai dai vina acu' pe calculator ca nu poti intra pe net, bla, bla, bla [:D] Sa le stapinesti si folosesti sanatoasa si

[s] La multi ani mamico! [s]

 

kokiy e varza [:D] daca ati fi auzit-o ieri la telefon, ziceati ca e Bin Laden cu pusca la ceafa ei, asa era de terminata. Las-o bre mai moale, sau de vina sint baietii aia cu care lucrezoi? Asa is de buni de te termina??? [:D] (opreste-mi si mie unu' [:D])id="size1">

 

[pup][pup][pup][pup] toata mahalaua!

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]Mi-am asumat toate riscurile[:D] chiar si cel de a fi nesuferita[:D]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] ce-i linistea asta pe aici?

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Misho ,eu lancezesc pe canapea ...mi-am dat seama ca nu pot face nimic cum trebuie,asa ca azi am luat o pauza ....maine sper sa ma trezesc fresh s-o iau de la cap cu curatenie,mancare,copii,barbat ...

 

Apropo de barbat ... al meu mi-a spus sa-i dau in scris cand il refuzez,cica sa aiba ceva la mana cand m'o insela [:D] ...mai are un pic sa-l apuce criza aia de varsta,dar cred ca are oaresce teama, ca io i-am promis ca-l las fara dansa... cum eu nu o sa mai am ,n'o sa aiba nici alta parte de ea [:D]

 

 

**************************************

Si Mihaita are nevoie de voi!Bazar [loveyou]

Bazar pentru Sonia si Andrei [comoara]

Si ingerii au nevoie de ajutor ! [il]

**************************************

Iulia, mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kokiy fa schimb de experienta cu Delphi [:D]

.....of of of, bietii barbati [:D]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hop si eu...de pe ici, de pe colo

am facut azi de-a mancaruri zici ca hranesc un batalion intreg. asa ca cine nu are de mancare....sa apeleze cu incredere ca va ajut.

am facut si ceva dulce ca nu se poate fara. [bang]

noi suntem in ape mai limpezi...am jucat remy si normal, cea mai buna castiga.

marami nici pe departe nu il urmaresc sau sa il controlez. pur si simplu e faza ca nu accept sa ma faci pe fata. e o chestie la acre eu tin foarte mult, din cauza celor multor suturi in fund ce le-am primit. imi pare rau pt cele care accepta sa fie mintite si inghit galusca asa de la barbati...dar eu nu pot frate.

dar sa trecem peste asta

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...