Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *34*...RUGA PT EMMA!


Recommended Posts

Trebuie sa cititi aici.

Marami sint muta. Si eu iti multumesc [asia]

 

****************************************************************

 

In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

Curiosilor [:D]

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna,

am citit dar eu nu-s in stare sa vorbesc[:(].

Multam de [cit].

Noi ieri am avut o zi tare frumoasa prima jumatate a zilei am avut musafir pe membru cel ma tanar al grupului nostru de prieteni(2 luni[pk]).

Dupa amiaza am ajuns impreuna cu Tzuni[olala] la Mamaia-sat de am bucurat putin copii de acolo[pk].Am ajuns acasa ff obosita dar multumita.

Cu greu am adormit iar Isabelle s-a resimtit dupa excapada dar sincer a meritat pentru moralul meu[:I].

 

[pup][grup] o zi frumoasa.

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza popor ! ne-am trezit si noi, amandoua cu nasul cam infindat... eu cam scot muci din nas, pe S am aspirat-o ca avea , unghiile cam vinetii... avea si mainile reci, ca de ceva timp se spala pe maini si dinti non stop... e tot timpul cu mana in apa...

 

am citit si eu. marami [asia] ! am citit si la subiectul Emmei... Aida se pregateste, au ales deja rochita [q]... este superba, asa ca Kissy... nu mai e nimic de zi, absolut nimic........

 

va pup cu drag, inca nu m-am trezit bine, mai am de deschis si ochiul mintii [:D]

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
salam de biscuiti...yamiii [pofta] [pofta] [pofta] [bang] [bang] dar eu sunt la dieta cica...pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">si eu dar o felie nu e bai [pofta][pofta][pofta]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
poate pe tine te blegeste pe noi ne intareste....[pup]pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">pe noi sau organul?[:D]Am inteles eu gresit?anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
bai mi-a scapat ceva?cine divorteaza si de ce?[bang][bang]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">ce hal de agent esti daca iti scapa tot timpul cite ceva? [:-)))] [:-)))]
****************************************************************
In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
Curiosilor [:D] excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">pai e 770 nu 007[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la mine. multumesc tare mult de [cafea]

eu azi iar am fost sa donez sange pt alte analize. si mi-e un rau de nu ma vad. nu am fost in stare sa citesc tot ce a scris marami, dar cum ma mai invrednicesc un pic, o sa citesc.

o zi buna va doresc tuturor

de azi am in birou pe colegul putzacios...deja si-a lasat amprenta pe aici. si asta vine perfect starii mele de [vom]

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kay
ii beau tot lui Noe [olala]... culmea ca am cautat-o pe a lu` roua, da nu e de gasit...am uitat sa va zic motiv de bucurie : auzul Soniei s-a imbunatatit cu 50 db, adica acum e la 40 db [pk] in doar 3 sapt, ceea ce e superrrr !!!parte proasta e ca tot ii tb implant, iar dr de aici a zis ca nu ii face in tara, ca e cardiopata, dar nici nu imi semneaza formular [bang]... lasa ca neste euroi strecurati in buzunarul lui il vor face mai cooperant.va [pup], ma duc sa imi beau ceaiul... da, stiu, dar vorba lui alex, mi-au trebuit prajituri si ciocolata, acu sa trag !!![pup]************************************************************************************oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">) [yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an[foto]Sid="size3"> www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">
align="right" id="quote2">Oana asta este super veste si tu zi cu cine trebuie sa neculcam sa semneze formularul[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eee, treaba e cu euroiu [:-)))] gasim noi cateva mii de euroi, si se face treaba ! stii cum semneaza? cu 3 maini [:-)))] glumesc. o sa vedem. mergem in curand la control la muc si vedem si acolo ce si cum. plus ca de maine incepem logopedia... asa ca... asteptam sa vedem cum evolueaza.

 

daca e nevoie, anunt brigada sa mergem peste dr ! ne si vad, toate cu ciorapu pe fatza, cu bibe si pampersi murdari in mana, gata de atac [:D] !

 

[pup] mare de tot !!!

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...