Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la plesneala *34*...RUGA PT EMMA!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Bau [:D]anca te-ai dat la fund? [:D] cu ce? [:D]
****************************************************************
In fiecare zi alaturi de Emma!id="green">id="size4">O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
Curiosilor [:D] excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">curioasa mai esti maica,cu ce pot si eu na[:D]Pai am stat acasa vineri si cand sunt acasa nu am timp de net ca ma omoara Maria[alcool]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas
beyy da ce e dezmatu asta aici? voi nu aveti somn? trebi de facut?ca eu nu mai imi vad capu de atatea trebi ce le am de facut. nici nu m-am apucat si deja sunt ostenita.aseara nu mai puteam si am rabufnit. m-a vazut el ca eu coc ceva....si l-am intrebat ce a facut el in ultimu timp de sunt eu asa.el nimic. eu sigur???el daaaaeu: nu cred, mai gandesteteel nu am facut nimic eu da pe la calculator pe acolo nu ai facut nimic? si uite asa am aflat ca a scapat laptopul de pe masa [pk] [pk] ii zic altceva nu ai mai facut?el....nimic, nimicsi satula de nimicurile astea ii zic...replica lui.el...malc....isi inghitise limba.ma tinea in brate chipurile si i-am zis sa-si ia mainile de pe mine si sa se duca sa o tina pe aia. si i-a picat ceru pe el. ca sa stau, ca sa vad...nici un stau nicu un sa vad. ce ti-a trebuit? nu iti este suficient ce ai acasa? nu mai arat bine? sau au inceput sa-ti placa babele? cu tzatzele imprastiate? nu zicea nimic.m-a intrebat daca pot sa il iau ca un simpli comnentariu si i-am zis un comentariu al unui barbat disperat. ne-am mai discutat noi asa...si apoi hai la somn....sa ma ia in brate...neahhh eu...stai acolo...si a plans maaa.el nu plange de felu lui. e precum o stane de piatra. si aseara bocite pe capu lui. si i-am zis asa iti trebuie cand nu stii sa apreciezi ce ai langa tine. ma vei aprecia dupa ce nu voi mai fi. si l-am pupat pe obraz si am inchis ochii. el a continuat sa se smeorcaiasca. l-am lasat in durerile lui. dimineata nu ne-am baut [cafea] impreuna. dar cand sa iesim din casa si-a cerut iertare si ca nu mai face. aaaaaaaaaaaaaaa da sa va zic faza...ca ea e de vina...ca de ce a cerut add de la el? [:-@] [:-@] vrajeala...si i-am explicat eu faza cu add...credea ca ma vopseste..neah...sunt prea unsa cu de toate sa ma prostesti tu pe mine. acum fug la trebili mele...el e plecat acum.pozeid="purple">, Just Meid="blue">Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue"> [sofer] ambitioasa
align="right" id="quote2">lasa-l ma sa planga ca nici tie nu ti-a picat prea bine[bang]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">BEBE 2poze in concurs Anca1 si Anca2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fac capitol nou ! sa stiti !

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iata-l, pe el, capitolul

 

************************************************************************************

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...