Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 34


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

saptamana asta mi-am luat doua perechi de pantaloni ,unul alb si unul negru iar astai ma tot gandeam pe care sa ii iau alb sau negru dar pt ca ploua afara tare mi-am luat pe cei negri si bine am facut pt ca pe cand ne holban mai bine prin vitine surpriza....au venit uratii[bang][bang][bang] asa ca fetelor sunt foarte trista ...luni imi sun medicul la 12 si dam startul la pregatirile pt IA daca totul este bine [bang][bang][bang]
ma pun sa [nani] una sa mai uit
cristina sper ca tragi un dans si pt mine si o [berica] cu alcool sa o simt si eu[q] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Alinuta,nu fi trista,ca vorba ta incepi iara si sigur vom reusi; mie mi-a iesit buna culoarea la par,sunt multumita,nu pare artificial; la nunta a fost foarte bine,a fost frumos locul cu o piscina micuta si cascada,dar a plouat intruna si faza e ca nunta a fost intr-un cort din acela foarte mare,stil din ala american,nu a fost prea cald,dar in rest a fost foarte bine si muzica buna,totul ok. Va doresc [nani] usor [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CUCU sunt prin zona...sigur vom avea si noi si nu doar unul ci 2 ,3 copilas ...cel putin eu asa am obiceiul sa spun cand ma apuc nu ma opresc pana la 3 copii ,macar ca visul meu era numai unul dar pt ca chinui in halul asta o sa fac trei numai de ciuda buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...