Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 34


Recommended Posts

Ha,ha,ha..asa sa facem:3;chiar si mie mi-ar placea 3 [:D];verisorii deja stiau ca e fetita,au zis ca nu-s'ce analize speciale si-au facut din sange si asa au aflat. Ne-au intrebat,ca noi pe cand copii? Si le-am zis cu sotu' ca noi deocamdata muncim...,nu le-am zis ca deja am fost la 2 IA;ne-or mai intrebat si o pereche de la masa(asa de 50 ani) si s-a apucat doamna sa-mi zica mie ca ea doar cu tratamente a facut primul copil si ca al doilea dupa aia i-a venit spontan;si eu am facut pe proasta,am intrebat-o cum ,dar mi-a zis de ceva batran cu ceaiuri,etc.,dar cica a murit batranul. Cam asta a fost partea neplacuta de la nunta si partea hazlie,ca era un baiat ce tot se urca pe un scaun sa faca striptis,nu se dadea bine jos,ca iar se urca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

nici eu nu am discutat tema despre trat cu nimeni din familie in afara de sotul meu si fini nostri nici macar mama mea nu stie dar bineantales ca tot intreaba cand vreau sa ii fac un nepotel...iar eu lasa ca avem timp ,ca suntem inca tineri si tot asa
a eu am un catel si am obiceiul sa ii spun ca deja ai un nepot pe Lacky ,...i se urca parul in cap dar ce sa fac [pk] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai,cand am facut noi nunta,a inceput pe la 6 dimineata o ploaie de zici ca era potopul,am crezut ca nici nu putem iesi din casa,eram foarte morcoviti cu sotul,dar pe cand a trebuit sa plecam s-a oprit si a iesit si soarele;in orice caz multa lume a zis ca la o asa nunta faina ca a noastra n-a mai fost,n-am fost prea multi,doar 76 de persoane.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha,ha,ha esti figura cu Lacky ,pai le spui alor tai cand deja ai ce spune,iti dai seama ce fericiti vor fi;e mai bine asa,sa nu prea stie lumea ca e tare mica lumea asta si dupa aia nu stim de unde ne-a lovit maciuca;ai mei si socru' stiu,sper doar sa-si tina gura,mama e tare influentabila cand e vorba de sora-sa [:D];intr-un fel mai bine nu le spuneam,dar eu sunt foarte bine cu parintii,adica sunt foarte de treaba;daca-i spuneam tatalui,clar ii spunea si mamei;un secret pe care-l stiu 2 oameni,deja nu mai e secret [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...