Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 34


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui AleDutulescu ...cel mai ciudat este ca nu imi mai este foame. ma simt ca plina, asa pana in gat, de parca am mancat mult. nu mereu, jumatate de ora, apoi senzatia dispare, si iar apare mai incolo. ce sa fie? ce sa fie?
Ale fix asa m-am simtit si eu inainte de test si inca o buna bucata de vreme dupa. Eu zic ca e de bine [pk][pk][pk] [pup][flo] tuturor Eni [mamica] de Raymond [baietel] si Roland [baietel] (01.02.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele! sunt moarta de frica! aseara ma durea burta ca si cum imi venea ciclu. ma dureau ovarele. astazi vad ca sunt cuminti insa le mai simt putin. ma tem rau! zici ca nu sunt eu. stiu ca simptomele sunt aproape identice, cele de ciclu si cele de sarcina, insa tot imi este teama. [:-@] dragele mele! sambata ma duc la botez. prietena mea buna isi boteaza fetita. are si un baietel de 4 ani. ma credeti ca am vazut fata doar 1 data? si cand era ala mic bebeu ma duceam saptamanal sa stau la baitza? nu imi este ciuda, ma bucur nespus pentru ei, insa ma simt ca un rahat. ufffff! Sper ca Dumnezeu sa-si arunce ochii in acest forum si sa ne aduca la toate II liniutze!!!! VA PUP! http://tt.lilypie.com/cIOAp2.png [copil] Ale
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna! Nu m-am tras la fund ,am fost doar plecata la Bucuresti la concert.Ieri m-am intors rupta de oboseala.Nu mai rezist aproape 8 ore in masina pe drum. In alta ordine de idei eu sunt bine astept sa ma apuc de IA. Ale [pup]ai grija de tine si nu te mai stresa.Parerea mea este ca starea ta vis-a-vis de prietena ta e absolut normala.Dar acum nu e prioritatea ta;stai linistita, cat mai putin efort. Cristina, ce mai faci? Alina [pup].Cand incepi? Salutari la toate si sa vedem cat de repede[beach][beach] Corina,in curand o [gravired] fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale poate asa e normal cand ai bebici sa te doara,eu zic ca reusim pana la urma in epoca asta a FIV-ului si a atator descoperiri ale stiintei(clonari,etc.),nu mai suntem la 1600 cand femeile daca nu puteau,nu puteau si gata.Totul e sa ne tina psihicul Sper sa-ti zica fetele ce au trecut prin asa ceva ca e de bine. Corina,eu deocamdata chefuiesc [:D],ma puteai lua si pe mine la concert [:D] Tu cand incepi,cam pe ce data aproximativ? [pup]la toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna iubitelor...ce mai faceti voi?
cristina inca ploua si sufla un vant de mici umbrela nu o poti deschide
ale nu te mai framanta ...o sa fie II liniute
corivio la ce concert ai fost ?...eu miercuri dau start la IA ...tu cu ce te lauzi?
pupici la toate
cristina astept poze[:D] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la AC DC.A fost extraordinar de frumos,un spectacol de sunete , muzica, si lumini.[:D][:D] Eu acum stau sa imi vina menstra,sa ma poata insemina luna asta pe ciclu normal.Nu am putut merge la FIV , pentru ca am un mic chist si medicul a decis ca nu ma stimuleaza peste chistul ala[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang].Dar de 8 zile imi intarzie si nu stiu ce sa fac [flo] Corina,in curand o [gravired] fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...