Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 34


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[bang][bang] nu am vesti bune! am facut test. NEGATIV! in plus, dupa durerile de burta care m=au incercat 2 zile, astazi am si sange. cu siguranta pana la pranz imi vine ciclu. asa ca de data asta nu am avut succes. partea proasta este ca nu inteleg de ce. in cat timp se poate face al doilea FIV? trebuie sa vorbesc cu parintele Cristian, la care merg si cu care ma sfatuiesc, si daca primesc binecuvantarea pentru un nou FIV, cred ca il fac la Biogenesis. mai ales daca prietena mea o sa aiba succes acolo. Asa ca fetele, imi pare rau ca nu am cum sa va trag dupa mine. Va multumesc ca m-ati sustinut si promit sa va tin la curent. [flo] http://tt.lilypie.com/cIOAp2.png [copil] Ale
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ale, Imi pare rau,vroiam sa-ti zic ca poate e prea repede testul,dar daca zici ca ai sange,nu stiu ce sa zic. Sigur parintele iti va da acceptul,nu vad de ce sa nu-l dea. Faza e ca stiinta nu a reusit inca sa controleze implantarea,endometrul trebuie sa aiba anumiti parametri pt. a se realiza implantarea,embrionii sunt ca un corp strain pt. endometrul matern,care daca vrea il accepta,daca nu nu;eu atata am inteles din cat am studiat. Ce sa zic,mai incercam pana reusim. Te pup si nu ne uita daca te muti la subiectul "Biogenesis". [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...