Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 34


Recommended Posts

acuma si la mine a venit weekendul...[:D]
ale acuma nu mai pot sa-mi dau seama pt ce ma consum mai tare pt tine sau pt mine ?...e greu ...eu acuma astept sunt in z 27 si sunt ametita rau de tot ...offf...maine daca nu vine fac un test de sarcina pe care nu la-m cumparat inca ....sau sti ceva daca nu imi vine nici duminica atunci fac si eu luni ....sau nu ...a astazi nu e ziua mea[q]
cristina ...pup...placinta o fac asa 1 kg de faina ,o drojdie proaspata inmuiata in lapte caldut putina sare si cam o cana buna de lapte sau apa dar cu lapte este mai pufoasa si o las la dospit cam 45 de min ca si umplutura branza sau cas dar cu branza burduf este foarte buna ...
nunta in faget...cu vremea cum stati ...sper ca o sa aveti maine o zi plina cu soare...aici ploua in continu.
restul fetelor [pup][pup][pup] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui AleDutulescu
ce fac fetele? azi sunt mai in forma, desi imi este somn. aseara am picat ca musca, eu care ma culc tarziu. :D sa dea Domnu sa fie bine si sa va trag dupa mine. Care mai face FIV la Cluj? Hai ca vreau sa povestim. stateam si ma gandeam. ce tare! ET in ziua 6. ce grasani tre sa fi fost :D. si sa iasa beta dupa 3 zile! TAARE. azi la mine e ziua 7 dupa ET si ziua 11 de la punctie. UFFFFF! Astept si 2 luni numa' sa stiu ca e pozitiv! [olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala] http://tt.lilypie.com/cIOAp2.png [copil] Ale
ale eu am facut et in z6, dar testul a trebuit sa l fac in z9 de la et..deci 15zile de la punctie.. sper din suflet sa reusesti sa ne pozitivezi si pe noi un pic .. eu astept sa mi vina cm si la urmatorul incep fivul norocos[pk] abia astept.. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

petruta doamne ajuta sa elimini sarcina sa nu fie nevoie de alte investigatii.. ai luat ceva? parca este ceva pt asta.. mie cand imi scadea beta la primul fiv a fost extrauterina dar din pacate nu s a eliminat si am fost operata laparoscopic.. iti doresc sa treci cu bine peste sa poti sa o iei de la capat si sa fie ok , [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu
brunadria ...cum este in ro? cat mai stai?...sa te auda DD si sa pot sa va dau vesti bune
tu pe cand astepti cm.?[pup] buburneak
cam pe maine trebuie sa mi vina cm deci peste 26 de zile dau startul[pk] mai stau vreo luna aici ..am multe de rezolvat, dar mi e dor deja de frantia si de intrus.. trece si asta .. iti tin pumnii stransi sa vi cu vestea buna[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...