Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

castrari/sterilizari constanta


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Exact:) La Gaia,la medgidia ,merg si eu cu pisicutele la sterilizat.Lumea nu stie ca este gratuit,ca detin clinica mobila,isi imagineaza costuri uriase...lipseste informatia:( La Cernavoda am dus o sg pisicuta,dar intr-un stadiu greu de imaginat,fiind batuta,necesitand mai multe interventii.Voi merge si cu un catel sapt viitoare,din nefericire pt el,batut si suspect de ruptura diafragmatica:( De aceea am spus sa ma contacteze,pt ca eu merg destul de des si as putea lua inca cateva animalute la sterilizat... Poate ca ar trebui mediatizat,insa si oamenii ar trebui sa inteleaga ca e vb de sterilizare/castrare,nu sunt primite animalele pe termen nelimitat sau permanent,sa sune sa-si 'abandoneze' companionii de-o viata care au devenit incomozi sau costisitori,animalele de la bloc care deranjeaza,etc. Ar trebui mentionat si faptul ca la medgidia exista si posibilitatea cazarii post-operatorii,dupa ce s-a facut programarea in prealabil si s-a discutat cu medicii de acolo. iata si link-ul: http://savethedogs.it/ . aveti informatie,aveti date de contact,mai sunt si eu care m-am oferit sa ajut cum pot,dc vreti sa va implicati,aveti toate mijloacele la dispozitie:) [url:"http://good-times.webshots.com/slideshow/565599276BXsacl"]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...