Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (63)


Recommended Posts

Buna fetelor!

 

Va doresc si eu zile de sarbatoare frumoase, Paste fericit cu mult soare si multa bucurie!

 

Noi suntem bine, ne bucuram ca s-a incalzit iar si ne pregatim de plecare.

Maine zburam la Viena, Lara e tare incantata, eu asa s-asa, ca nu e vacanta ci aceeasi rutina, doar alta locatie.

 

La noi a venit deja iepurasul duminica trecuta. Am vopsit oua, si le-am ciocnit pe toate - avem si unul rosu campion. Am cautat prin iarba oua de Psste si dulciuri - asa i-a placut Larei, nu se indura sa pelce, spera sa mai gaseasca cate ceva

 

Multi pupici, copii sanatosi si multa bucurie in suflete!

Adriana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut

 

ce mai faceti?ce liniste prin zona...toata lumea are treaba [:)]

 

Si ai mei merg azi la circ,cu bunicii,sper sa fie incantati.Eu m-am trezit un pic mai devreme si stau inca si meditez ca nu stiu de ce sa ma apuc mai intai [bang]

 

Va urez un Paste fericit!altaturi de cei dragi si foarte mult soare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Cred ca sunteti ocupate cu gatitul, curatenia....si eu, aproape am terminat.

 

Noi de Paste n-o sa fim acasa, plecam maine si venim duminica seara, cand o sa avem musafiri, asa ca va doresc de pe acum sarbatori fericite, cu sanatate si bucurii! [flo][pup]

 

Lora, mami de Iustina

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

Am profitat de putinul timp liber din ziua asta sa va urez sarbatori pascale fericite alaturi de familie si fie ca Lumin Sfanta sa va intre in casa si in suflet . Sa aveti parte de liniste sufleteasca zilele astea si sanatate la toata lumea. [flo] Sa vina iepurasul la copii dar si la voi .[iepu]

 

Ionut Lucian - 27 decembrie 2004 -

 

"Nu stiu ce vreau sa fac , dar stiu ce fel de femeie vreau sa fiu "

 

http://carmenmeraru.blogspot.com/

 

 

http://s384.photobucket.com/albums/oo284/cayaaimee/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

Aujng sa spun macar "Adevarat a inviat!" Am fost foate ocupata, si sa nu mai zic ca planurile din ultimele 4 zile s-au tot dat peste cap, chiar daca tot bine au iesit.[:D][alcool][bang]

Spe ca si voi ati sarbatoit cel putin la fel de frumos ca si noi[pup][pk][flo]

Va pup pe toate/toti, imi pare au ca n-am putut ajunge la ultima intalnire(v-ati mai adunat?) si sper din tot sufletul sa ajung la urmatoarea pt ca imi este dor de voi[pup](multumesc Carmen).

Sper ca Lumina acestor sarbatori sa va ramana in suflet.

Dana-nasico, Dana-ianusca, Lora, Laura, Carmen, Cistina, CarmenE, Allexa, Adriana tare as vrea sa ne mai vedem....dar poate la ziua Casandei, daca nu reusim pana atunci. Nici eu nu mai am timpul de alta data[q][:(] Noi ne-am simtit foarte bine de sarbatori

Va pup pe toate - si sper ca v-am transmis si ceva din entuziasmul meu.[pup][pk][olala][:-@][flo][8D]

 

'Tot ceea ce ti se intampla are un scop' Ana - mami de [copil]Ecaterina-Maria si [hippi]Casandra-Petronelaid="purple">

Ceva poze

nasterea in apa

www.elipetromed.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a inviat!

 

Noi suntem cum stiti,de sarbatorit,nu pot zice ca am sarbatorit cine stie ce,doar in familie...mai ales ca eu am si lucrat [q]

 

Dar una peste alta,imi doresc enorm sa ne intalnim,sa mai stam la povesti...poate sapt asta,daca nu,cealalta,ce spuneti?

 

Ana hai ca poate ne vedem,dar tare e greu cu programul asta al meu...cand are Edi liber,n-am eu,si tot asa..

 

Restul ce faceti?Ati inceput muncile??

 

o zi buna!

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...