Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (63)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

Va urez si eu wk placut, sa vedem in ce masura ne va permite vremea...[nani] cred ca eu mai mult am sa dorm! Nu stiu ce am dar mi-e somn ingrozitor, mai mereu, as dormi pe mine daca as putea. Azi mi-am luat niste vitamine, poate am nevoie ...

Oricum, sper sa aveti un wk fara ploaie si vant, cu mult soare!

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata!

Hai trezirea si la treaba, ca e zi de munca azi [nervo]

Noi stam pe langa casa azi, dar mai pe seara vreau sa-mi duc copilul la o pizza buna.Va recomand locul, in Maratei, peste drum de scoala Dialiv si biblioteca aia pentru copii.E pizza veritabila italiana si e la metru, cumparati cat doriti.

Ma opresc, ca sa nu spuneti ca-i fac reclama [majoreta] desi chiar asta am facut.

Maine, mergem la cimitir la nasul nostru [V] si mai tarziu la tara la socri.

Va doresc weekend placut!....da' sa stiti ca mai trec azi pe aici[:D]id="purple">

 

POZE[foto]

Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi n-am simtit nimic, eram in bucatarie cu totii si a inceput sa sune telefonul dupa aceea, multa lume panicata, s-a simtit totusi si in piatra destul de tare. Mai tare s-a simtit in Iasi am vorbit cu ai mei, si chiar s-au clatinat.

De aseara, in continuu, la tv numai de cutremur se vorbeste, au uitat de tot, sunt bucurosi ca au o tema noua [:-@].

In rest sper ca sunteti bine [pup]!

Carmen, nu stiu unde e in Maratei, eu stiu in Precista, am fost odata si am luat, era foarte aglomerat, cu toate ca nu stiu daca e chiar avantajos la pret, e avantajos ca poti sa iei la metru [:D]. Oricum, e mereu aglomerat acolo.

Sa aveti o duminica placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...