Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (63)


Recommended Posts

Mamici, bine v-am gasit si multzam fain pentru primire.

dau si eu o cafea[cafea]cu frishka si ciocolata de_menta!

eu sigur lucrez de 1 mai [:(][q]

[bang][bang][bang]

Tocmai m-a luat o durere de cap de mooor: BATALIE PE LOCURILE DE PARCARE!!!

Cred ca azi o sa am o zi plina de...nervi.

 

pupaceala grasa la fete!!![pup][pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare fetele!!!!!!!

maristefid="red"> bine ai venit printre noo!!![flo][flo]si dorim sa aflam mai multe despre tine si fetita.

ce fac restul de fete???carmenid="red"> inteleg ca iesiti la plimbari,fff mumos[olala]si noi o facem dar de sambata asa ca distractie sa fie si vreme bunaaa[flo][:D][pk]

cristinaid="red"> nu fi suparata ca daca ai sa poti veni ,se poate si cu stefanel,poate stam la o terasa ceva sau oricum in locuri de nefumatori daaaaaar pana atunci stai sa vezi daca ne vom putea intalni?!daca e disponibila lumeaa mai ales ca e 1 mai!

dana,danaiani,ana,allexa,adriana,andreutza,criss,marianna,caya,emma,auroraid="red">...ce fac fetele?????si copiii???

oricum va doresc de pe acuma un wek.cat mai frumos,sa va odihniti,relaxaree si de ce nu distractie !!!!!![flo][pk][flo][olala][8D]

 

carmen si stefi[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza pe ziua de azi!

Am cam exagerat cu cafeaua, acum o beau pe a treia, si ieri tot trei am baut, sper sa pun frana de maine, ca altfel fac urat. Am zis eu ca nu-i in ordine cu oboseala asta a mea, si daca nu beau nici cafea nu mai functionez cum trebuie.

Maristef, bine ai venit printre noi! Spune-ne mai multe despre tine, despre voi, suntem mai curioase asa ca [:D] spune tot!

Carmenstefi si CarmenE, va doresc plimbare placuta!

Celelalte fete ce planuri aveti in wk asta? Noi nu plecam nicaieri, cu toate ca tare mi-ar prinde bine o iesire!

Lora, daca mai vorbesti cu Laura pe mess spune-i sa mai dea un semn de viata, acum am realizat ca nu a mai dat pe aici, nu iesea la numaratoare!

Eu am sa fiu prin zona, am de lucru la calculator!

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele !Iar nu am mai intrat de cateva zile si m-i s-a parut ca a trecut o vesnicie,dar ocupata si stresata cat cuprinde,timp liber...iok[alcool],mutat,curatenie,divort...cam cu asta imi ocup timpul acum [bang]...

Pupici la toate fetele.[pup]

 

http://community.webshots.com/user/allexa06

 

allexa,mami de Razvanel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! SI Hristos a inviat!

Scuzati disparitia din peisaj... mi-e greu sa ajung pe forum si cand intru abia apuc sa citesc. Va salut pe toate si sper sa sunteti bine, sanatosi, voiosi.

Bun venit in gasca, maristefid="red">!! Pacat ca ne gasesti acum intr-o perioada de apatie, trebuia sa treci pe la subiectul asta acu 1-2 ani, cand umpleam 20 de pagini ale unui capitol in 2-3 zile. Mai zi-ne de tine! In ce zona stai?

Noi suntem bine. Copiii sanatosi, noi cu munca. De cand e cald, ii iau pe la 17 de la gradinita si ajungem acasa pe la 19, chiar mai tarziu. Ce faceti de 1 mai? sarbatoriti muncitoreste?

Dana, carmenid="red"> daca nu plecam nicaieri (si la cum se anunta vremea si treburile lui Sebi, nu cred ca plecam), maine vreau si eu la o berica si o vorba. Unde ne vedem? La Gradina de vara? Pe la ce ora? Mai vine cineva? Cristina tu vii? O sa o sun eu pe Ianusca sa o intreb daca poate veni. Stiu ca azi e plecata la Bucuresti, cu bilantzul [alcool].

 

cayaimeeid="red"> ce mai faci? Ai reusit sa-ti gasesti ceva de munca? Mai cauti? Nu vii maine sa ne intalnim?

 

Alexaid="red"> cand ma pregateam sa trimit ce scrisesem, am vazut mesajul tau. Te imbratisez strans, strans si ..... imi pare rau ... sper din tot sufletul sa-ti gasesti linistea. Daca ai nevoie de ceva, orice, sa ne spui. Facem tot posibilul sa te ajutam. Nu vii maine la intalneala? Mai schimbi gandurile [pup]. Sper sa Razvanel e bine.

 

Va salut pe toate (scuze ca nu mai nominalizez, sunteti toate in gandurile mele acum [pup]) si sper sa ma reorganizez cumva, sa am timp si de intrat pe forum mai des. [pup]

 


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre

Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa, imi pare rau ca ai trecut prin asa ceva...cred ca ti-a fost si iti este f. greu...daca ai nevoie de noi, oricand, ne gasesti. [pup] Ai grija de tine si vezi partea buna a lucrurilor mereu! [flo]

 

Fetelor, eu nu stiu ce sa zic pentru maine. Daca pot, vin cu placere. O sa sun pe careva maine sa intreb la ce ora va intalniti, ca sa stiu.

 

Lora, mami de Iustina

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

 

(Niciodata sa nu spui niciodata!)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare mamici,

Alexa ai tot sprijinul moral si din partea mea.

Ellinia promit ca veti afla mai multe despre mine. Eu locuiesc in Darmanesti, fetita e la gradi 12, ultima mamica pe care o vedeti ca isi ia copilul de acolo sunt eu...[:D]

Am 34 ani (babaaaaa) si sunt berbeaca (in adevaratul sens al cuvantului).

Am intrat in PNL (cand te mananca....tre' sa te scarpini....asa ca maine la 5 am SEDINTA DE PARTID!![alcool][batcap]

Si tot maine seara voi fi in Bacau (pana duminica).

Seful nu a dat azi nici un semn de viata deci...maine sunt pe pozitii la servici. (asa cum ai zis Laura25 "sarbatoresc muncitoreste")

Dar vine vara si sper sa ne vedem la un suc.

 

pupaceala grasaaaa.

 

mama Biutei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Cate coincidente, Maristef! Si eu stau in Darmanesti, am o fetitza Bianca si sunt membru PNL [:-)))], dar f. inactiv ...doar cu numele asa ... N-am fost la nici o sedinta. Copiii mei merg la gradinita de la gara (din spate la Impozite si taxe), pt ca e mai aproape de serviciul meu. Eu stau vis-a vis de Orion.

 

 

 


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre

Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...