Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (63)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cum a fost la intalnire?Vreau detalii. Eu ma simt ingrozitor si m-am uns singura cu o crema contra durerilor, dar n-am sperante prea mari ca-mi trece.Cel putin sunt acasa in pat la caldurica...desi as fi preferat sa beau cu voi o [berica] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! se anunta un weekend superb - e un soare afara si am inteles ca e si cald. Din pacate eu voi sta acasa azi cu Annika. A fost bine ca am amanat plecarea la Piatra, ca azi noapte a fost de coma - Annika a avut nasul infundat si s-a trezit de "n-spe" ori, am tinut-o pe piept, am plimbat-o, mereu scancea, cum atipeam, apoi a venit Lara in pat la noi - ca mai nou, ii e frica de intuneric si de catva timp vine in fiecare noapte sa doarma cu noi. De la 1 noaptea pana dim. nu cred c-am dormit o ora intreaga. Pacat de vreme, da azi stam in casa - o rog pe mama sa iasa cu Lara in parc. Sanatate si lui Carmen si Cristinei! si cui mai are nevoie! multi pupici Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de la mine! Nici eu n-am reusit sa ajung la intalnire. Stefan s-a trezit pe la 5 jumate, smiorcait si mi-a pierit orice chef. Asa ca m-am apucat sa fac smotru prin casa. Ieri a fost intr-adevar o zi superba, am iesit un pic dar, din pacate, ne-am imbracat cam gros si am crezut ca mor de cald... Orice ar fi, la cizme nu ma mai intorc ... le-am "ascuns" pe toate. Numai de n-ar ninge maine [:D] ca vad ca e cam intunecat. O duminica placuta sa aveti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dac vreti sa zambiti putin: SE numeste "Legitima aparare": Un barbat e adus in fa#539;a judecatorului pentru ca a omorat-o pe so#539;ia lui. - Fapta dumneavoastra e sub orice critica. Daca ave#539;i inten#539;ia ca tribunalul sa nu va condamne la inchisoare pe via#539;a, trebuie sa ne expune#539;i motive cat de cat plauzibile care sa va poate reduce pedeapsa. - Domnule judecator, so#539;ia mea era asa de proasta incat nu am putut sa ma controlez #537;i a trebuit sa o arunc de la balcon. - Declara#539;ia dumneavoastra este o obraznicie nemaiauzita #537;i daca nu dori#539;i ca jura#539;ii sa va condamne inainte sa continuam procesul trebuie sa ave#539;i argumente cu adevarat plauzibile. - Pai sa va povestesc. Locuim intr-un bloc cu 10 etaje la ultimul etaj #537;i la parter locuie#537;te o familie de pitici. Parin#539;ii au 1 metru #537;i copii, cel de 12 ani 70 de cm #537;i cel de 14 ani are 90 de cm . - In ziua respectiva i-am spus so#539;iei: - E teribil sa fii pitic. Saracii vecini de la parter, to#539;i sunt asa mici! -Da, raspunde so#539;ia sunt o adevarata specie de pirinei. - Pigmei ai vrut sa spui! - Nu, pigmei e ceea ce are omul in piele #537;i de la care se alege cu pistrui. - Aia se nume#537;te pigment. - Ma la#537;i? Pigment e chestia aia pe care scriau vechii romani. - Ala se nume#537;te pergament. - Cum po#539;i draga sa fii asa de incult? Pergament e cand un scriitor publica o parte din ce a scris. - Domnule judecator, va inchipui#539;i ca mi-am inghi#539;it cuvantul „fragment“ ca sa nu mai continui discu#539;ia asta aberanta. M-am a#537;ezat pe fotoliu si am luat un ziar sa-l rasfoiesc. Nici nu m-am a#537;ezat bine ca apare so#539;ia mea langa mine cu o carte in mana #537;i imi spune: - Uite draga, asta e ceea ce scrie un scriitor si se nume#537;te carte , daca nu aveai idee ce e aia. Ia #537;i cite#537;te Veranda de la Pompadur. Iau carte in mana #537;i ii spun “Draga mea, asta e o carte in limba franceza Marchiza de Pompadour, nu trebuie sa interpretezi numele in romana” . - Asta e buna draga, imi dai tu lec#539;ii de franceza, mie care am facut medita#539;ii cu un vector de la facultate !! - Ala nu se nume#537;te vector, se nume#537;te lector. - E#537;ti prost, Lector a fost un erou grec din antichitate. - Ala a fost Hector #537;i era troian. - Hector e unitate de masura a suprafa#539;ei blegule. - Ala e hectar draga mea. - Ma uime#537;ti cu incultura ta. Hectar e o bautura a zeilor. - Ala se nume#537;te nectar spun eu oftand din adancul sufletului. - Habar nu ai, eu #537;tiu sigur ca era si o melodie pe tema asta pe care o cantau doua prietene in duo. - Nu se spune duo se spune duet.. - Ma sco#539;i din sarite, cum dracu de e#537;ti asa de incuiat? Duet e cand doi barba#539;i se bat cu sabiile - Ala se nume#537;te duel.. - Pe dracu, duel e gaura aia neagra din munte de unde apare trenul. - Domnule judecator, aveam tunel pe limba dar am sim#539;it ca mi se face negru in fata ochilor #537;i nu m-am mai putut stapani #537;i am aruncat-o pe geam. Lini#537;te in sala… judecatorul ia ciocanelul de pe masa, love#537;te cu el puternic #537;i spune: - E#537;ti liber, a fost un caz clar de legitima aparare. Eu o aruncam deja de la Hector...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor. Pana la urma v-ati mai intalnit sau nu fetele? Ieri a fost o zi minunata si am stat afara iar la final numai in gura nu avea pamant, ca la cat s-a jucat....[:D] am facut baie si la 9 seara sarbatoream EARTH HOUR toata lumea, si faceam nani. Deci am inchis si becurile pentru a sarbatori Pamantul nostru drag. Sper ca puisorii vostri sa se insanatoseasca desi nu va cunosc personal pe toate si mi-e destul de greu sa va urmaresc desi nu va cunosc personal Pupici[flo][:D] Ionut Lucian - 27 decembrie 2004 - "Nu stiu ce vreau sa fac , dar stiu ce fel de femeie vreau sa fiu " http://s384.photobucket.com/albums/oo284/cayaaimee/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...