Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (54)


Recommended Posts

inca o data, multam fain planuim sa punem si preturile la camere la hoteluri, sa actualizam programele teatrelor si cinematografelor si .... daca aveti sugestii, primim cu placere [pup] mie cel mai mult imi place galeria foto si "la iasi s-a dat start"[:D] cum sint preturile la tirgul de haine?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce ziceti... o pune de-o ploicica in seara asta?! Cu regret pentru cei ce si-au programat sa mearga la Festivalul berii, dar eu tare as vrea! ca nu mai pot. Ma topesc pe mine. (Si acum chiar are de unde curge slanina) Oana [gravi] 33+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ghinetz
Ce ziceti... o pune de-o ploicica in seara asta?! Cu regret pentru cei ce si-au programat sa mearga la Festivalul berii, dar eu tare as vrea! ca nu mai pot. Ma topesc pe mine. (Si acum chiar are de unde curge slanina) Oana [gravi] 33+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
[:D]si eu vreau asta!! hai sa facem dansul ploii[:D]
[url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev297pr___.png"]Vine bebe[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/559189302dNoZwP"]Burtik[/url] Cristina[gravi]20+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, eu stiu aia cu "Caramida lucitoare, Doamne da sa vina ploaie" (parca asa ziceam in copilarie, nu?) Dar daca e rost si de-o coregrafie...zau ca ma bag! Oana [gravi] 33+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello...am revenit dupa o excursie de doua zile cu Octavian si clasa lui la salina si la Slanic Moldova. A fost frumos, am avut vreme buna si ne-a priit, zic eu. Ciudat este ca acum imi spune ca-l doare capul si burta...oare sa ma astept la ceva mai rau? Ne pregatim si noi de o serbare unde Matei va fi licuriuci si vrea sa-i pun la coada o lanterna sa lumineze....cica licuricii au coada. Carmen, nu8 stiu ce sa zic de trandafir...da-mi o idee si poate rezolvam. Un Wk-end placut si o urare de bun venit fetelor noi, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela:sa va fie de bine plimbarica si la mai multe. Sper ca stumful mic e bine iar problemutele sa fie doar de la oboseala. Cred ca s-a mai spus, Ralu e cu inf. dar revin si eu ca babele. [:D] Pe 11 iunie la sala sporturilor: "toata lumea danseaza, ....." [:D] adica St. Banica jr. Nu sunt amatoare dar a trecut magaoaia cu reclama pe langa noi. Parca nu a spus si ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alic: este vb. despre Cucuteni. De obicei se organizeaza in parcul Copou, anul ac. cred ca tot aici o sa fie. Zilele acestea, cand o sa vad mestesugarii ca incep sa vina -> spun. Am vazut reclama la fundatie si de obicei o pun cu cateva zile inainte de targ - de aici am concluzionat ca o sa fie saptam. urmatoare [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...