Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (54)


Recommended Posts

Salutare! Nu am intrat de mult timp pe aici! Nu am nascut inca! Astept de pe o zi pe alta sa vina bebe! O intrebare pentru voi: Stiti un medic pediatru, care sa fie si de familie, bun in zona Galata-Mircea? Multumesc anticipat! Alina-Mirela [gravi] 38+ cu [baietel] DAVID [url="http://good-times.webshots.com/album/558146895cujnhc"]Poze burtica[/url] [url="http://community.webshots.com/album/557950673FENrEw"]Pozele mele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Alina, medicul meu de familie are cabinetul sub POd la Piata alexandru...acum nu stiu daca e aproape de Miercea, ca nu prea le am cu delimitarile. este si medic de familie si e o tipa extraordinara. Se numeste Barbacariu Liliana si are cabinetul acum undeva unde scrie si Farmacia Catena. Daca mai vrei amanunte, iti dau pe PM nr de telefon. Pupici si nastere usoara, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alynta27
Salutare! Nu am intrat de mult timp pe aici! Nu am nascut inca! Astept de pe o zi pe alta sa vina bebe! O intrebare pentru voi: Stiti un medic pediatru, care sa fie si de familie, bun in zona Galata-Mircea? Multumesc anticipat! Alina-Mirela [gravi] 38+ cu [baietel] DAVID [url="http://good-times.webshots.com/album/558146895cujnhc"]Poze burtica[/url] [url="http://community.webshots.com/album/557950673FENrEw"]Pozele mele[/url]
Cum zicea si Gabriela, dr. Barbacariu este f.buna. Si nu numai pt. copii (e drept ca cei mai multi pacienti ai ei sunt copii). Cabinetul este in cladirea noua din spatele pietii Alex., mai precis cea din dreapta podului spre Alex. (cel pe care merg tramvaiele), la calea ferata. cristina d.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaii ce bucurie mi/ati facut cu topicul asta. Dulcele targ al Ieshilor e orasul meu natal. Chiar daca stau in capitala a ramas in inima mea. Acolo am invatat. Sunt mandra ptr ca am fost studenta la Universitatea Alex. I.Cuza... Esti ceea ce iti doresti sa fii....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Darria, a si inceput targul? Eu ma gandesc ca de maine vin oamenii. De, joi mai au de scos oale din cuptor. De vreun baby expo stiti ceva??? Ce ziceti...ploua azi sau doar ne tine in sah. Ca zapuseala asta ma termina. Facem iar dansul ploii? Ca data trecuta a tinut... Pe unde mai iesiti cu copilasii la plimbare? Copoul e asa aglomerat!!! Nu mai zic de UNICUL parc de joaca (ca intr-un oras mare ce suntem...atat avem) Oana [gravi] 34+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de info cu tg de oale...am uitat de sapt trecuta pana acum...[flo][flo][flo] Abia astept sa merg , as vrea niste chestii din alea cu bile de lemn pt pus pe scaun la masina, acum sa vedem si preturile... Maine copiii intra in vacanta si ei abia asteapta... Batool, bine ai venit...sa vezi ce mireasma de tei este in tot orasul.... Adi, Raluca pe unde mai sunteti? Nu mai dati nici un semn? Pupici...ma pregatesc de serbarile de maine. Lui Matei i-au aparut bubulite pe corp, sper sa fie piscatura de tantar, daca nu...astept un varsat de vant. Aseara a dormit numai in chilotei si parca dimineata nu tin minte sa le fi vazut...daca se imbraca singur, nu mai sunt atenta la ce e pe el... Va anunt maine ce si cum. O seara racoraoasa Oana, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana: a inceput de astazi dar seamana mai mult cu un bazar decat cu vechiul cucuteni. Gabriela: sa nu fie bubite de la caldura cumva..... Multi copilasi fac acum. Inclusiv io, baba [:D] si mogaldeata mea. Bolile copilariei incep cu febra si nu ai spus nimic de ea. Ralu e ocupata pana peste urechi la munca. Poate are timp sa intre aici, citeste mesajul tau si mai scrie cateva randulete [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...