Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (54)


Recommended Posts

Multumesc frumos Cristina, din fericire nu a mai vomat si nici scaune proaste n-are, deci e o indigestie, clar. azi a postit cu paine apa si cativa biscuiti, apoi in sera asta am mers la o pizza si a papat si el piept de pui (la cerere [:D] nesilit si nerugat) apoi chiar a vrut sa "muc din pizza" (adica sa muste di aluat). I-am dat fara teama, pizzeria fiind a unui coleg si m-am bucurat, semn ca poate isi revine. Saruri de rehidratare nu i-am dat, el bea apa la greu si noi avem AC, si daca tot n-a avut diaree...sa vedem cum o fi maine, cand "e ziua cupiilol" si "mami cumpalat cadoooou" O zi minunata copilasilor, mamicilor, maine... PS: a plouat f bine, e prima data cand ma BUCUR ca ploua....pe noi ne-a prin sin masina si strada era inundata...speram sa se repete... aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Deci eu acum am venit ciuciulete de la Tg din Copou unde am stand cu accesorii de carnaval. Tg tine pana duminica inclusiv, e frumusel, au si scena amenajata, e si un tobogan gonflabil, trenulet, tot felul de corturi cu Kurtosh, chestiute din lemn, jucarii, florcele, fructe, palarii, etc.... Moldova Mall organizeaza ceva cu pirati, au construit o corabie in fata si va fi Cpt. Jack care va da dulciuri copiilor si tot felul de esarfe...nu stiu sigur. Hala centrala are si ea un clovn pe piciorange, vrajitori, Harry Potter si la fel se vor da dulciuri copiilor si va fi Vevrita tirigong toata ziua,....va zic ce-am citit pe afise. Am inteles ca mai este o fundatie care organizeaza ceva cu costume si la Iulius Mall am auzit o reclama la radio, dar pe jumatate...asa ca nu va pot informa. Va astept maine in parc, numai sa nu ploua prea tare. Pupici si la multi ani copiilor nostri minunati. Cu drag, GAbriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor! Fie ei pitici mici sau mai marisori,adolescenti sau adulti cu suflet de copil! Deci Gabriela,azi am de umblat pe la mall-uri.. Eu ce ma fac..afara e putin racoare si fica-mea a insistat sa se imbrace cu rochita primita cadou,din panzica si cu bretele.Fara ciorapi..am reusit sa o conving sa ia macar un sacou deasupra..sacou pe care l-a azvarlit cat colo cum a intrat in gradinita..sa se vada rochita cea noua care se ridica de tot cand se "invarteste"... I-as lua haine s-o schimb cand o iau la pranz(tinand cont ca mergem pe ici pe colo)..dar nu stiu daca o sa am succes..:( Tocmai azi si-a gasit sa fie mai racoare.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...