Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Azoospermia -cap 37-


Recommended Posts

Fetelor, ma ia plansul daca va mai citesc asa pesimiste zau. Si io care intrasem sa va distrez cu spermogramele noastre ... nu va mai zic nimic. Va zic doar atat - io am reusit la 38 de ani deci batranaa si cu azo din-ala 0, adica 0 spermatozoizi in ejaculat, desi cu sot tanar 33 de ani. Imi venea sa o iau prin porumb - sa ma arunc de pe casa poporului, epuizasem lacrimile, ma mir cum de nu mi s-a incretit toata fata de atata plans ... si a vrut Dumnezeu si am reusit, voi sunteti mai tinere, credeti ca eu daca ma cautam mai tare nu-mi gaseam o multime de probleme? Credeti ca toate femeile gravide pe care le vedem pe strada sunt perfect sanatoase? Va dau perfecta dreptate ca fereasca Dumnezeu de o problema incurabila, azoospermia ... de curand am aflat 2 povesti de viata cu final nefericit pentru niste parinti care atunci cand s-au simtit mai fericiti, unul din ei (el) a decedat si a ramas ea sa creasca un copil singura. Oameni tineri si frumosi ... sanatatea e mai importanta decat orice pe lumea asta. Cami [mamica] lui [bonjovi] Luca Alexandru 25 Februarie 2009 [foto] http://community.webshots.com/user/amzulica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ce faceti fetelor?[:)] v-ati mai descretit fruntile,lasati pesimismul la o parte si gandire pozitiva vb. lui amzu ,daca te cauti prea mult tot gasesc dr-ii ceva numai sa-ti ia banii fiind si sanatoasa tun,si totusi nu inteleg de ce betivii ,fumatorii,drogatii si altii care sunt vai de capu lor DD le da o droaie de copii ehei .... ia ziceti: unde va petreceti concediul?[flo],ca sa mai uitam de suparare[pup] bunul Dumnezeu imi va ajuta sa fiu mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ma exprim eu total alambicat, am si o zi plinaaa la munca! Ce intentionam sa spun era ca fereasca Dumnezeu de o alta boala incurabila,alta decat azoospermia [alcool]! Pleca sa ma hidratez si sa ma furajez! Aaaa uitam, am primit un buchet de margarete de la o colega si asa m-am bucurat!!! E totusi vara de-acum si e timpul asa de frumos! Cred ca exista lucruri marunte care ne pot inveseli viata! Asa ca ofer margarete pentru toate fetele cucuiete! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt aici fetele...nu va abandonez. Aanalizez situatia ca doar asta mi-a ramas. Acuma is pe fuga dar am sa va scriu. [pup] si we placut! in asteptarea unui ingeras
Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit, MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! cum e timpul pe la voi ,la mine ploua[bang] FLY ai dreptate cu florile, si eu ma bucur cind le vad asa frumoase,parca iti da alta senzatie (de bine )mai ales petuniile ma innebunesc cind le vad cit de frumoase sunt va ofer si eu [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] bunul Dumnezeu imi va ajuta sa fiu mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine este cald si frumos nu ma las invinsa orice ar fi, sanatosi sa fim, restul le rezolvam noi cumva. Sunt un om optimist chiar daca viata ma ingenuncheat de foarte multe ori. Sunt pe aceeasi "creanga de copac cu voi" sot azoo. Eu va ofer crini albi(i-mi plac foarte mult)[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] daca mirosul este prea puternic scoateti afara. O zi buna si o saptamana buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor, si la mine e cald, desi e soarele-n nori! Asa si trebuie sa ramanem optimiste si increzatoare! Intr-un fel sau altul vom invinge! S-aveti o saptamana buna si sa nu va pierdeti increderea! Hadeti sa ne intalnim aici zilnic, pentru o doza de optimism! [pup][olala][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...