Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Azoospermia -cap 37-


Recommended Posts

  • Răspunsuri 289
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor ma bucur de fieca sa va citesc si sa va regasesc pline de optimism! vin si eu cu vesti de la dna dr: sambata fac Diphereline-ul si pe 14 iunie merg la eco si dozare cu estradiol si progesteron. Tot atunci imi da si schema exacta de tratament. Mi-a dat deja reteta cu medicamentele, dar atunci imi spune cum sa le fac. emotii cu carul, dar si bucurie ca, in sfarsit, facem FIV ICSI!!! Doamne ajuta pentru toate!
iyoana In roz sau nu, viata e asa cum e!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Apar si eu...

Cum se zice timpul le rezolva pe toate si vindeca. E asa se pare.

Eu astept sa imi vin acm sa fac niste analize, apoi ne prezentam la endocrinolog. Cica s-ar putea sa ii de alui sotu tratament cu clomifen. Dar sincera ma indoiesc sa ii foloseasca. A mai facut el pe vremuri o luna de zile, si degeaba. Asta e mergem ma departe. Nu se stie de unde sare iepurele.

 

Iyoanaid="red"> DD ajuta , sa vi cu vesti bune si cu rezultat pozitiv.Faceti fiv cu donator?

 

Fly si restul fetelorid="red"> [pup]

 

in asteptarea unui ingeras


Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit, MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigotid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, va multumesc pentru urari si incurajare! Sa dea Dumnezeu sa fie bine pentru toti! imi doresc sa incerc macar o data, sa vedem si noi ce sansa avem. Doamne ajuta, va imbratisez pe toate!
iyoana In roz sau nu, viata e asa cum e!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ANITA75
buna fetele mele[:)],va invit la [berest] rece[pofta],e putin nor dar e cald[flo] bunul Dumnezeu imi va ajuta sa fiu mamica
Buna a fost [berica] ta i-am pus si gheta din belsug(a plouat cu grindina la noi) nu trebuia decat sa deschid geamul la masina si prindeam ceva[:D]o mana in ghips.[:D] (acum rad, dar ieri am udat pampersul). Aaaa si sa nu uit ma mananca talpile de un FIV, parca i-mi este dor de injectiiii dar, pana vineri nu-mi fac iluzii, stau cuminte pana aflu un rezultat. Noapte buna. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...