Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Katiya si Ella, Doamne Ajuta sa veniti cu rezultate pozitive [flo] Catalina stii cumva daca in Grecia se face histeroscopie cu analiza bacteriologica a endometrului? Goggy, ti-ai reluat activitatea profesionala dupa confirmarea sarcinii? Adriana, multumim ca ai ramas alaturi de noi si ne incurajezi. sunt convinsa ca perseverenta ta va fi rasplatita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, Katiya - Doamne ajuta. sufletel - eu am facut histeroscopie simpla , dar sunt convinsa ca se face si analiza bacteorologica a endometrului la Mitera. Este una dintre cele mai mari maternitati(private) din Grecia. Eu la ei am facut toate analizele. (ginecologie, hematologie, genetice, etc) www.mitera.gr Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, Katiya [olala][olala][olala]asteptam rezultatele sa incepem petrecerea! Goggy [pup]burtica sa venim si noi cu fetite! Catalina[pup]multumim de incurajari. Azi sunt la program de gatit, cumintica acasa. Inca nu mi-a venit cm, ultima pastila ac am luat-o duminica, asteptam acum, culmea acum imi doresc sa vina. http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sufletel, dupa confirmarea ecografica a sarcinii ( respectiv activitatea cardiaca ), am facut anuntul oficial la firma. Am mai lucrat de la beta pana la 11s dupa care am intrat in concediu de risc maternal, in care voi sta pana intru in prenatal.... Bai, am emotii.....abia astept rezultatele [:D] [gravi]16+ cu [fetita] MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...