Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(16)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307 Goggy - ne amintesti in a cata zi ai avut tu 30 ? Catalina
beta 30 in Z 13 de la punctie.....de fapt beta a fost 29 [gravi]16+ cu [fetita] MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sufletel_80
goggy, dar ai rezistat un picut ... sunt convinsa ca reluarea activitatilor profesionale face foarte bine la psihic ... eu in disperarea mea ma gandesc la relax complet, cel putin primele 12 saptamani .... dar ce frumos visez eu, deja ma si vad gravi [:D] [pup] floricelei tale din burtica
[:-)))][:-)))][:-)))]....probabil ca face bine la psihic altora, nu mie....doar ca nu am reusit sa rezolv mai repede cu concediul [:D] si n-am avut incotro. [gravi]16+ cu [fetita] MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, Katiya [pup]sunteti gravidute si nu pierdeti speranta. Katiya petele mearo sunt de la sangerare veche, cum tu ai spus ca ai avut pete roz, acum maro sunt de la sangerarea de acum cateva zile. Relax total la pat, cum a zis Catalina. Ella, poate s-a implantat mai tarziu si de aici val mai mica la beta. Atata vreme cat nu e zero, stai cuminte si repeta vineri. http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fac fetele azi? Ce fac burticile? Spuneti-mi si mie va rog, la cate zile de la ultima pastila Yasmin a aparut menstruatia? Eu de duminica si inca nu am cm.....ma enerveaza ca pe 05 tb sa incep stimularea si imi e teama ca afecteaza ca nu vine cm. Laura imi spusese ca in 2 zile vine si cam in ziua 3 incepe stimularea, eu acum ce naiba fac? Oricum maine merg la eco, vedem ce spun. http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...