Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BIOGENESIS FERTILITY CENTER(16)


Recommended Posts

Coco, deci ai luat startul fara mine?[:D] Eu fac prima inj cu Diphe maine dimineata ... Daca vrei sa iti pozitivezi gandurile, gandeste-te la criza .[q].. la mine a functionat [:D]... o reducere de 25% a salariului meu dar si al sotului, nu ne va mai permite un alt FIV ... poate doar in 2011-2012 ... asa ca trebuie ca acest FIV sa fie ultimul ... Si oricum voi fi mult mai optimista cand Ella si Katiya ne vor anunta rezultatele pozitive .... Katyia,Ella, eu am incercat in perioada de dupa ET toate variantele, ca de, am experienta in FIV-uri .... cand mi-am reluat activitatea la 4 zile de la ET, am avut un beta usor pozitiv, sangerari, iar in final am ramas cu resentimentul ca ar fi trebuit sa stau linistita in patut .... cand am incercat varianta cu repaosul la pat, a fost foarte stresant, pt ca am exagerat, iar stresul a fost pe masura ... am trait atunci multe depresii si temeri ... in concluzie, trebuie gasit un echilibru ...plimbarile usoare ajuta foarte mult ... in general activitatile care va relaxeaza si va fac placere ... Io vorbesc, la teorie sunt buna ... Doamne, cand ma gandesc la perioada de asteptare ma apuca disperarea ... Dar va am pe voi, sa va stresez .... Coco, eu la primele 3 FIV (cu Dr Dracea), inainte de ET cu o ora, luam cate 1 diazepam si un supozitor uscosin ... te relaxeaza foarte mult ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Coco, puiul e bine mersi, creste [:D]. Eco avem abia peste 2 saptamani jumate, asa ca pana atunci clocim [8D]. Apropo de semne: io n-am avut nimic, na. Adica ma dureau sanii, dar asta a inceput inainte de ET, deci nu il pot socoti semn de gravideala. [gravi]15+ cu [fetita] MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor[flo] Mult succes celor care intrati in cursa si celor care urmeaza sa faca beta.Va tin pumnii la toate si va doresc sa-mi calcati pe urme. Acum sa va anunt ca in sfarsit am aflat ce se ascunde in burtica....si anume....o FETITA!!!!!!!![pk][pk][pk] Sunt super fericita pt ca Dumnezeu mi-a dat exact ce mi-am dorit. Va pupik pe toate si va doresc mult,mult noroc la toate[pup][flo] [gravi]+28 DUMNEZEU MI-A INDEPLINIT VISUL!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, sunt noua pe forum...acum o luna am ajuns si eu la biogenesis, dupa mai multe tratamente si investigatii facute in constanta..bani pierduti si timp irosit... acum am inceput tratamentul premergator fiv si ne rugam sa fie bine.. sper ca ma mai puteti ajuta cu informatii si pareri... va pup si sper sa ne reuseasca la toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor ! Va tin pumnii si va doresc la toate sa reusiti! Pysypisi sunt fericita sa spun ca eu cu siguranta ti-am calcat pe urme . Pot sa va anunt ca si eu am in burtica tot o FETITA [flo][flo][flo]. Noi nu aveam preferinte : baiat sau fetita - asa ca oricum era bine.[olala].Sanatos/sanatoasa sa fie! Va pup si aveti incredere ca sunteti pe maini bune! [gravi]+21 saptamani [ruga]Sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la capat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pt fetite! Ma inscriu si eu, sper ca una urmatoare pe vremea asta sa vin cu un beta mare[pk][pk][pk] Ella si Katiya ati vazut ce a spus Goggy, si rezultatul il avem la semnatura ei. Ina bafta, sa inteleg ca suntem in acelasi lot, iunie? http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...