Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (18)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui crangutalil
CatXo, ai avut camera suite sau junior suite?(pe voucher)
Am avut suita, 2 camere+ 2 bai. Oana [mamica], Alexia [hippi] si Daria [bebic] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/catcatard20050305_12_Alexia+are.png"] Varsta Alexiei [/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20060517_12_Daria+are.png"] Varsta Dariei [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nikolici
Noi suntem de pe 4 iulie la Duni la Royal Marina nu mai stiu cum [:D], sper sa stam acolo ca am fost unii dintre neferictii carora li s-au anulat rezervarile din cauza de overbooking, insa cu putina galagie ni s-a dat apartamentul prezidential, acum sper ca nu o sa dorm la plaja prezidentiala din fata hotelului.Nu stiu cine scria de aparut la stiri dc e vreo pb, apai sa ne vedeti pe noi cand suntem furiosi...CNN, BBC mici copii.[:D]Asadar dc ma este cineva in aceeasi perioada, m-as bucura in special pentru copilasi.[flo][gravired] in 21s cu [fetita] si mamica de Karinutza(14.10.2008)
align="right" id="quote2">Ne gasesti (probabil) un pic prajiti.Noi suntem din 2 iulie la Marina Palace.Trei familii cu copii din dotare (o fata si un baiat de 5 ani, un baiat de 11).Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa va povestesc una "buna". Pe 1 iulie trebuie sa plecam in Bulgaria la Nessebar la Sol Palace...toate bune pana aici. Cu noi mai merg inca 3 cupluri cu copii din dotare. Ei au rezervare printr-o agentie , noi, 1 singura familie, prin alata agentie pt ca eu am castigat voucherul cu reducere la un concurs. Sejur platit integral de toti inca de acum 3 luni. Ce credeti ca aflam ieri ? prietenii mei sunt sunati de la agentie care le spune ca bulgarii nu-i mai pot primi de pe 1 pt ca au un grup f mare in hotel de vreo 500 de persoane si ca sa le faca intrarea de pe 3 sau daca vor pe 1 sa ii mute la un alt hotel din grup melia, dar in nisipuri, mai scump dar ca vor suporta ei toate cheltuielile in plus. Stupefactie...ei saracii vroiau la Nessebar, normal si vroiau sa fim toti in aceeasi perioada, plus ca survin f multe inconveniente din aceasta greseaa a lor, concedii luate aiurea si alte lucruri personale. Cum pe mine agentia nu m-a anuntat nimic se pare ca rezervarea mea e ok, am vorbit ieri la agentie, neoficail pt ca duduia nu lucra, era la ea acasa si mi-a spus ca agentia lor nu a primit nimic de genul asta. Partea proasta e ca prietenii au acceptat sa intre pe 3 dar eu tre sa ma duc pe 1. Sper sa reusesc sa imi mut si eu sejurul pe 3 fara sa platesc in plus pt asta.

Deci, Bulgaria !!!! Mi s-a luat deja de ea si probabil ca va fi prima si ultima oara cand voi face o rezervare in aceasta tara. V-am povestit asta ca sa va verificati si voi din timp rezervarile.

 

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"id="purple">id="Comic Sans MS">[flo]

 

Bodrum Aegean Dream resort 2009

Canakkale

Grecia 2006/2007

Thassos 2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca am voie sa zic agentia aici. Iar tour operatorul cum il aflu, habar nu am...nici pt mine nus tiu care o fi, scrie pe voucher ?

 

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"id="purple">id="Comic Sans MS">[flo]

 

Bodrum Aegean Dream resort 2009

Canakkale

Grecia 2006/2007

Thassos 2009

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi pe voucher scrie si tur operatorul bulgar, incepe cu s si se termina cu x.Iar agentia, scrie si tu prima si ultimele litere, sa speram ca intelegem.(Sau te rog trimite-mi PM)Oricum, situatia descrisa de tine e naspa rau, eu plec pe 2 iulie la Duni care e vestita pt overbooking, de-aia si am emotii.Pe banii nostri si nu putini in ziua de azi am ajuns sa ne rugam de bulgari, fi-rar sa fie, de nici concediul nu-ti mai prieste daca stai stresat asa pana ajungi acolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Pe 12 iulie plecam si noi in Bulgaria, NIsipurile, hotel Atlas. As avea si eu cateva intrebari daca se poate [:)]

 

pe unde ar fi mai bine sa iesim din tara: pe la Vama Veche sau pe la Giurgiu ?(adica pe unde este drumul mai bun, care este mai scurt.... noi ne gandean la Vama si pt ca am merge mai mult pe teritoriul tarii, dar...orice sugestie este de folos)

 

ce taxe se percep la iesirea din tara ? (cam cati bani sa avem pregatiti pt taxele astea?)

 

deocamdata atat...ma mai gandesc si mai intreb [:D]

 

Multumesc!

 

(am emotii ca este prima data cand iesim din tara )[:)]

 

[mamica]Anamariaid="orange"> & Filipid="green"> (06.03.2007) id="blue"> & Anastasiaid="violet"> (03.08.2008)id="red">

 

Dragostea [...] toate le sufera, toate le crede, toate le nadajduieste, toate le rabda. id="black">

Dragostea nu cade niciodata...id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ideea e ca agentia nu e de vina, cei de la hotel au anuntat in ultima clipa si astia nu au mai avut ce face, dci bulgarul poart toata vina. Pe voucherul meu nu scrie tour operatorul, paote ma trezesc pe acolo fara rezervare...sper doar ca m-ar fi anuntat si pe mine totusi daca era o pb. Agentia aceea incepe c I.I travel..:D "Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"[flo] [url="http://travel.webshots.com/album/573223612vBpPcE"]Bodrum Aegean Dream resort 2009[/url] [url="http://travel.webshots.com/album/573221650angsLU"]Canakkale[/url] [url="http://community.webshots.com/user/Crinutz"]Grecia 2006/2007[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/574759133yeetzI"]Thassos 2009[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...