Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgaria- impresii, drum, statiuni, hoteluri (18)


Recommended Posts

Pt cele care au fost cu 2 copii la Duni la Marina Royal Palace, am si eu o intrebare:ce fel de camera ati avut? Daca ati avut junior suite, era o camera mare fara litera A in fata numarului camerei sau 2 camere si cu litera A in fata?2 camere cu 2 bai sau una? Multumesc. (nu sunt lamurita cum e cu asta, deoarece unii spun ca junior suite e o camera mai mare, eu am avut 2 camere si unii zic ca mi-ar fi dat suita.., dar avea doar o baie...) Despre restul stiu, am fost si anul trecut, acum plec si eu tot pe 2 iulie, copiii abia asteapta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Acuma vin si eu cu 2 intrebari...[:D] mergem si noi in iulie-august in Sunny Beach la Kalina Graden. Am vrut initial la Victoria Palace, dar dupa cate am tot citit pe forumuri ne-am razgandit. A fost careva dintre voi la Kalina si daca da, mii poate da ceva imprezii, eventual sfaturi? [flo] Drumul dinspre Cluj spre Sunny Beach e mai ok cel pe langa Bucuresti, spre Ruse sau spre Constanta? Multumesc [flo][flo] Codruta &[zana] Petra Alexandra [url="http://b4.lilypie.com/1sOgp3.png"]asa crestem noi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Internetul e contra cost, numai in holul de la receptie si in lobby bar , in camera nu-i ( asa era anul trecut).

Daca n-ai laptopul cu tine, mai este si internet cafe dar nu la Marina Palace, la Belville si la Marina Beach daca nu ma-nsel.

 

Mai multe detalii cred ca-ti poate da Carmen_70 ca ea a avut anul trecut.

 

Roxana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...