Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puisori de mai (5)


Recommended Posts

Ca bine zici Aalina "Offf ce ne asteapta "...ce sa-ti mai spun cand vine si-mi spune ca vrea piercing in limba...si eu nu si nu si el "da de ce nu?"...ca el oricum isi pune ori ca vreau ori ca nu vreau...de plimbari cu motorul (fara ca eu sa stiu...dar le aflu ulterior)...si cand i spun ca e periculos si ca nu are varsta necesara el imi spune ca eu nu stiu sa traiesc viatza cu adevarat...offf..offf...se vede cat colo ca are nevoie de adrenalina, ca trece prin nebuniile hormonilor....e tare greu fetelor la adolescentza...credeti-ma pe cuvant, tot sper sa treaca de nebunia asta si sa se cuminteasca cumva...altfel nu pot spune e fasnetz, descurcaret dar are numai fluturi in cap...sper sa le dea drumul cat mai curand... Alycia si cei doi flacaiasi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alycia eu mi-as face tatuaj [:D] Am vrut asta vara de ala ce se sterge da a spus ala un scor pe care nu eram dispusa in clipa aia sa il dau. Si cu motorul si eu m-as plimba daca cel ce il conduce stie cum merge treaba. Da tot mi se zbarleste parul la ce zici si incep sa apreciez la adevarata lor valoare emotiile din clasa 1 [:D] Multumesc mult [flo] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...