Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puisori de mai (5)


Recommended Posts

Alycia felicitari. Adita sarcina usoara. Daiopri sanatate multa. Cat despre cadouri la fetita poti sa ii iei bijuterii colorate. Aici se poarta vad, sunt din toate culorile, speciale de copii. Bratarele si margelute. Sunt micute. Sau daca vrei ceva special sunt si din argint tot asa cu atarnatori colorate speciale de copii. La baietei nu ma bag ca nu am juns pana acolo. Multumim de urari! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alycia felicitari pentru Andrei. Daiopri imi pare rau ca aveti probleme o sa treaca doar ca uneori ai impresia ca iti ia ani din viata. Sa va faceti bine repede. Aalina vai ce mi-a placut poza cu Fabian cu sapcuta e asa simpatic. Adita du-te mai insista du-te destul de des sa intrebi cum sa nu o primeasca la clasa pregatitoare. Eu m-as duce sa intreb pina s-ar plictisi de mine. Duminica e pastele catolic si aici asta se tine asa ca o sa mergem la o parada, vopsim oua, mergem la biserica la slujbele pt copii sa luam lumina o sa fim ocupati rau. Se apropie ziua lor si eu efectiv nu am chef sa organizez nimic vroiam sa mergem doar la restaurat cu nasii numai ca Joshua isi face liste peste liste pe cine invita de ziua lui acuma sa vedem care renunta eu sau el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DanaMario, pe cat ca tu renunti?[:D] Eu i-am rezervat deja la Mc Donald's pt 25 aprilie, stiu ca am zis ca anul asta fac acasa dar nu am mobilat livingul si nici nu-l mobilam pana la ziua ei asa ca... la Mc scap mai usor. Am in cap sa-i aduc si acasa pe prietenii mai apropiati dupa ce se termina serbarea la Mc, sa vedeem, sper sa vrea. Acum sunt in cautare de masinuta telecomandata de care am vazut noi la Baby expo si la Kidex, din aia cu roti mari transparente care se transforma cand se chicneste si ia alte forme. tara i-a placut lui Ilinca si mereu m-a tinut acolo sa se joace si nu stiu cum de n-am luat de la ala carte de vizita[bang]. Acum dau sfoara in tara sa gasesc contactul cu tipul care importa asa ceva. [url="http://community.webshots.com/user/danaf123"] Fetele mele[/url] Iremediabil indragostita de CANADA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)] si noi am rezervat la Mc Donald's pe 1 mai de ziua lui Mircea, e foarte incantat si isi face si el liste de invitati...mereu adauga sau taie de pe lista [:D] Dana_d cu arata masinutza aia, nu ai un link ceva? Dana Mario, Aalina multumesc pentru felicitari....de acum m-am resemnat, e clar ca Andrei e facut mai mult pentru sport decat pt invatatura...incercam sa realizam macar ceva pe partea asta. Dana Mario la cum se profileaza personalitatea lui Joshua cred ca tu o sa renunti mai repede decat el....si apoi o data in an e ziua lui, nu?[:)] Daiopri imi pare rau sa aud ca aveti probleme, sa treceti cat mai usor peste ele, cat despre cadouri la baieti ..eu i-am luat lui Andrei la 12 ani parca un PSP,dar la fel de bine i ppoti lua o bicileta, role, minge de fotbal mai deosebita din piele sau mai stiu eu ce, daca e sportiv i poti lua un echpament gen tricou si short...etc..etc. La fete nu ma pricep sa-ti dau idei...ca nu am...[:D].Va urez PASTE FERICIT celor care sarbatoresc Pastele Catolic! Alycia si cei doi flacaiasi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri, sper ca ai scapat deja de nodul Dana Mario, nu prea am pe cine sa bat la cap cu inscrierea, la noi la gradinitele de stat(cel putin la noi in zona, nu stiu cum sunt altele), e cam ca la puscarie. e poarta inchisa, si nu-ti da voie paznicul sa intri, m-am tot dus si conversat cu diversi paznici, toti ma pun sa revin ca nu se stie cand sunt inscrierile [mamica][gravi]mamica de patru copilasi [grup]: Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DanaMario si eu pariez pe Joshua [pup] Nici eu nu stiu ce sa fac de ziua lui, ma zapaceste si cu organizarea la gradi, trebuie sa ma gandesc si la botez... si nu am nici un chef de nimic. Alycia [pup] multumim de urari. Daiopri cum mai esti? Eu saptamana asta m-am ocupat cu pregatirile de Pasti. Dar cum anii trecuti l-am tot petrecut la Iasi acum tare imi lipseste. Acum vreau sa vopsim oua si sa il implic si pe Dorian in activitate si tati va face cozonac [:D] Eu m-am ocupat de mancare si tort, da la cozonac nu ma bag. Zilele astea Dorian a fost mai agitat si i-am tot atras atentia. In una din zile mi-a spus ca il doare capul. Si cand l-am intrebat de ce mi-a raspuns: "De prostiile mele"[bang] Ma distreaza ca e constient dar are zile in care nu se poate abtine sa le faca pe dos. In rest e la fel de topit dupa lighioana mica. Noi am incercat sa nu ii amanam nevoile lui pentru ca suntem ocupati cu Fabi, dar uneori a venit si mi-a spus "mami dupa ce termini de alaptat pe Fabi vii sa..."Ma topesc cand il vad cat e de intelegator dar ma stradui ca daca nu sunt eu pe faza sa il ajute tati. Cat despre a'micul e baiat bun si are niste fete...am mai pus ceva poze. Sper sa il tina desi eu ma gandeam ca asta o sa ne puna pielea in bat [:D] Sarbatori fericite va doresc!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri te mai asteptam cu vesti, suntem alaturi de tine! Adriana hai mai ca nu poate sa fie chiar asa, du-te si tu la orele cand intra sau cand ies copiii, nici nu trebuie sa dai explicatii la portar, la ora aia s evanzoleste multa lume doar nu i-o cunoaste ala pe toti. Tu trebuie sa ajungi la directoare nu la presedintele statului. Noi de azi avem contorul nostru si sper ca de acum incolo totul sa fie in ordine cu curentul ca tare ne-au mai frecat zilele astea. Toata ziua bunaziua opreau curentul si frigiderul ala a trecut prin zile grele ba am zapacit si masina de spalat vase si nu stiam aseara de ce am laturi in ea[bang]. Alicya nu am poza dar masinuta are niste roti mari transparente si se transforma cand se loveste de obstacole, se loveste si se pliaza, repliaza si ia diferite forme, hai ca intreb la parintii intreaba, sigur au vazut-o si altii la expozitii. Azi plecam in provincie la o matusa a lui Ovidiu profesoara sa mai faca Alexa niste ore de geografie si sa ne mai plimbam si sa facem si rodajul la masina cea noua[:D], asa ca va urez we placut si o duminica frumoasa de Florii si sper sa ne vedem sanatosi cu totii luni. [url="http://community.webshots.com/user/danaf123"] Fetele mele[/url] Iremediabil indragostita de CANADA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aalina, chiar ca ai baiat intelegator, mie mi-e frica de reactia lui Stefan, el e tot timpul gramada pe mine, sau pleaca la joaca dar sa ma stie disponibila numai pt el. daca vede pe altcineva ca se apropie de mine, fie tati sau vreunul din fratiori, hop si el in mijloc. Dana, ma bucur ca ati rezolvat asa repede cu contuarul. buna ideea cu vizita la gradi cand ies copiii, poate asa sa am sanse sa intru,dar sa sti ca de obicei paznicul cam cunoaste parintii pe care ii vede zilnic. cu jucaria, nu merge sa te uiti pe site-ul de la baby expo, la lista expozantilor? poate iti aduci aminte de acolo [mamica][gravi]mamica de patru copilasi [grup]: Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristos a inviat! O duminica a floriilor frumoasa fetelor. DanaD distractie placuta si sa scapati de toate problemele cu apartamentul. Adita Stefan e micut si e normal sa reactioneze asa. Va trebui pe toata perioada sarcinii sa ii tot explici ca va mai veni un membru in familia voastra ca sa se invete cu ideea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie nu mi se pare micut Stefan, pana acum e cea mai mare diferenta de varsta intre copii, pe ceilalti i-am nascut cand fratii mai mici aveau 1 an si 8 luni, maxim 2 ani si n-am avut probleme de genul asta, le-am explicat si au inteles foarte usor. el are deja 2 ani si ceva si nu pare sa-i pese ca mai are si altcineva nevoie de atentia mea

 

[mamica][gravi]mamica de patru copilasi [grup]: Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[hagi]


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...