Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puisori de mai (5)


Recommended Posts

Wow Aalina mult prea frumos povestit. M-ai facut sa-mi dea lacrimile dupa o zi teribila (e 11 noaptea si eu inca lucrez) blogul tau m-a relaxat. Apropo iti mai aduci aminte ce-i scriai lui Dorian Mi-au placut asa mult si rindurile de mai jos Dragul nostru copilas Esti ceea ce mi-am dorit cel mai mult pe lumea asta, esti mica mea minune ce mi-a fost oferita! Ma rog sa ai o viata lina si senina, sa te bucuri de fiecare colt de cer, de fiecare stea, de fiecare floare, de fiecare anotimp, de fiecare culoare. Sa nu lasi sa-ti fie inima tulburata. Iti promit ca daca te increzi in Dumnezeu, El nu te va lasa niciodata, nu te va parasi niciodata, El te va ridica cu mainile Sale si te va imbratisa cu dragoste nesfarsita iti va sterge lacrimile de tristete si va fi prietenul tau vesnic. Fie ca un inger al Domnului, copilul meu, sa iti urmeze si sa iti arate calea catre Dumnezeu si catre mantuire. Ma rog ca Domnul sa iti dea sanatatea sufletului si trupului! Copilul meu, iti doresc un inceput bun si o inaintare plina de bucurii si sa fi fara grija am sa fiu langa tine si am sa iau mereu povara ta. Doamne ajuta-ma sa imi pot tine promisiunea aceasta fata de copilul meu! Mi-ai daruit totul Doamne, daruieste-mi si bucuria de a-mi tine in brate copilul, de a-l mangaia cu lacrimile mele, de a-l alina cu zambetele mele, de a-l creste asa cum vrei Tu. Fii langa noi Doamne si in clipa aceasta! Ajuta-ma Dumnezeule sa traiesc bucuria cresterii copilului meu, sa ii pot trezi primul zambet, sa ii sterg prima lacrima, sa ii ocrotesc primii pasi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! As vrea sa fiu prima care ureaza La multi ani fericiti micutzului Mircea al lui Angi.Pe 1 mai implineste 6 ani si e primul din seria copilasilor de mai.Sper sa fie mai bine ,sa nu mai fie bolnavior. Noi avem concurs de dans la Braila vineri.Sa vedem cum o fi. Un we placut si multa distractie celor care pleaca de 1 mai sa serelaxeze.Vad insa ca la TV au anuntatploaie toata tara.Asta nu e bun. Deja aseara in Galati a plouat.Si acum e inourat. Numai bine va urez! Corinna [url="http://community.webshots.com/user/korinnay"]poze cu familionu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Aalina
Dana uite aici raspunsul http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=136719
m-a apucat plansul citind. ce frumos ai povestit[flo] [mamica][gravi]mamica de patru copilasi [grup]: Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari Korinna,ne pregatim si noi cu multa nerabdare de sarbatorirea celor 6 anisori....heeei..ce a trecut timpul.Mircea mereu intreaba cand si cum se va desfasura petrecerea de ziua lui...isi asteapta cadourile cu "sufletul la gura" La multi ani si tie CRISTIAN, sper ca mami sa se faca repede bine si sa ai o petrecere reusita de ziua ta. La multi ani ILINCA, sa cresti mare si sanatoasa ...cum a fost petrecerea de la Mc.Donald's? Aalina ai o fire tare sensibila si mai ales un dar, sti sa-ti imbraci trairile in cuvinte ce creeaza atmosfera si trairile intense de atunci...ai trecut prin multe dar pana la urma ai ajuns la "Lumina" de la capatul tunelului. Am o rugaminte, poate e prea mult sa-ti cer insa totusi indraznesc...daca ajungi la Biserica Albastra indreapta un gand bun si pentru Mircea al meu ca tare mai e bolnavicios...o lumanare si un gand bun. Multumesc [pup] Adita , tu cum te mai simti? Ce ai rezolvat cu inscrierea la gradi? DanaMario ce ne mai povestesti de Josh? Alycia si cei doi flacaiasi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Ilinca! La Multi Ani Mircea! Avem copii mari de acuma:)) Vroiam sa urez LMA tuturor sarbatoritilor de pe acum, caci nu stiu in ce masura mai reusesc sa intru. Ne pregatim si noi pt sambata la locul de joaca, iar vineri la gradinita, ca scoala nu au vineri. Mai prost este cu gripa asta ca stau cu stres sa nu adunam ceva. Apoi saptamana viitoare avem botezul asa ca iar alergari. In rest ma distrez cu vizite la dr[bang][bang] Deci toate cele bune tuturor.[flo] aalina, cand mergi la botez poate nu ma uiti si pe mine[flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani motanului Stafan [:D] [s] La multi ani Mircea [s] Sa petreceti bine si sa va bucurati de toate cadourile. Multumesc fetelor de aprecieri. O sa ma gandesc cu mare drag la voi cand voi ajunge in biserica. Daiopri (Dana te cheama??) ma gandesc mult la tine si ma rog sa fii bine. Spor la pregatiri. Felicitari pisoiului ca papaceste formula. Sa ai grija de tine. [pup] Alycia sunt sigura ca Mircea va depasi perioada asta cu bine. Este el sensibil din punct de vedee al sanatatii dar si sfleteste este. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim inca o data de urari!

A trecut si ziua aniversara mult asteptata, Mircea s-a simtit foarte bine, a ras, a dansat, s-a distrat,a primit o gramada de masini..hihih, numai pe mine m-a mancat in freza sa-i iau un Lego tip castel medieval(gresala vietii mele ca de atunci tot facem si desfacem la el ca e tare fragil si se strica repede si are o gramada de piese mici...)dar lui i place, doar eu nu am chef si vreme de asa ceva...in fine a fost minunat...aici aveti petrecerea noastra:

http://community.webshots.com/user/penciu

 

 

 

 

Alycia si cei doi flacaiasi!id="Script MT Bold">id="size4">id="purple">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alycia, eu n-am apucat sa va felicit, dar am zis sa ma uit macar la poze si n-am vazut nimic nou, ultima aniversare de la care sunt poze e cea de anul trecut. nu le-ai facut cumva private pe astea noi, de nu se vad? [mamica][gravi]mamica de patru copilasi [grup]: Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...