Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puisori de mai (5)


Recommended Posts

deci tu vezi pozele? eu in continuare nu vad decat pozele vechi ale Alyciei, nu inteleg de ce [mamica][gravi]mamica de patru copilasi [grup]: Stefan (18 ian. 2007) [copil], Nectarie Ioan (5 ian. 2005)[cavaler], Elena (21 mai 2003)[8**]si Antim (27 sept. 2001)[hagi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Dori!!! Sa cresti mare sanatos si voinic...petrecerea frumoasa de ziua ta! Adita, nu e pus pe privat albumul ...nu stiu de ce nu le poti vedea poate calculatorul tau e setat sa blocheze pagina webshotul.... Dana Mario ce mai face Josh? Cu ce va mai indeletniciti? Alycia si cei doi flacaiasi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Aalina pentru productia literara, frumoasa poveste si frumos scrisa, aveam nevoie de ceva sa ma mai scoata din cotidian, sa ma mai faca sa privesc spre inauntru, spre ce e cu adevarat important in viata si iti multumesc pentru asta.

Multumesc si Alyciei si lui Daiopri pentru ca si-au amintit ca de fapt Ilinca e deschizatoarea aniversarilor chiar daca nu e nascuta in Mai. Ce sa fac eu daca a trebuit sa o despachetez mai devreme?

In rest noi am strans multe de povestit dar am usor gust amar si senzatia ca nu intereseaza pe nimeni asa ca nu o sa va plictisesc si o sa va anunt doar cand o sa reusesc sa pun poze in album si las pozele sa povesteasca pentru cine e curios.

 

Fetele mele

 

Iremediabil indragostita de CANADA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana draga mea bineinteles ca nu uitam ca Ilinca deschide seria aniversarilor. De fapt am si scris ca ii urez La multi ani. Stai ca ma duc sa verific ca la ce feste imi joaca neuronul sper sa nu fi vrut doar. Na ca am scris in pag 5. Deci nu trebuie sa fii suparata pe noi. [pup] Asa ce te asteptam sa ne povestesti. Pe Dori l-am sarbatorit ieri si astazi la gradi. A fost tare incantat de cadouri, ca a primit ce si-a dorit. Am pus si ceva poze. Va multumim de urari. Si puii vostri sa creasca mari si sanatosi! Eu scriu mai rar ba ca am avut multe de facut ba ca am o stare aiurea. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aalina scuze ca te-am omis si iti multumesc pentru urari, si mai ales pt ca nu ne-ai uitat. Despre povestit e asa de mult de scris ca mai bine nu ma apuc ca eu nu prea stiu sa sintetizez si ma intind la niste postari din alea pe care putini au rabdare sa le citeasca.. Daca tot ai povestit si tu de munte si cred ca toate am simtit ce sentiment inaltator te incearca cand esti pe un varf inalt printre nori si respiri aerul ala rarefiat si privesti in zare pana departe (daca se mai da norul la o parte), atunci sa va spun ca sambata eu cu fetele, sotul, cumnata si inca vreo 7-8 familii prietene ale cumnatilor priveam printre nori de pe Muntele Mic la 1800 si ceva metri, culegeam brandushe si ne bagam in zapada cu adidasii de panza[:D]. Apoi pentru ca toti eram cu masini de teren am zis sa le punem la incercare si le-am urcat pana in varf unde s-au impotmolit una cate una in zapada si s-au scos una pe alta nu fara sa ne dea ceva emotii ca va trebui sa le lasam acolo pana la vara. Am stat in Poiana Marului la o pensiune cu 10 camere cu o curte imensa cu iarba verde si grasa cum numai la munte exista, cu multi meri batrani care erau in floare, niste leagane, spatiu de joaca pentru copii, gratar, loc amenajat pentru foc de tabara.... frumos, singurul cusur a fost ca e prea departe. Duminica la intoarcere am facut pe drum 12 ore si jumatate pt ca am vrut sa vizitam si biserica Densusi (monument istoric din sec 13) si eu aveam o dorinta din copilarie sa vad castelul Corvinilor de la Hunedoara, asa ca sotul a facut un ocol ca sa-mi faca placerea dar si ca si el e mereu dornic sa viziteze monumente istorice sau locuri frumoase. De fapt el e o adevarata enciclopedie de istorie si geografie, le stie pe toate, si la toate le cunoaste povestea, legenda, istoria, e un ghid foarte instruit si daca nu le stie din copilarie/tinerete/cultura generala atunci se informeaza pe internet tot timpul cand plecam undeva despre tot ce poate fi de vizitat in regiune si pe traseu. Asa ca intoarcerea a fost lunga dar bogata, am trecut prin niste orase despre care doar auzisem si aveam o idee preconceputa care s-a dovedit total gresita. De exemplu zona miniera Valea Jiului, Petrosani, Anina, Hateg... e superba, multa verdeata sanatoasa, munti, ape limpezi si repezi, case frumoase, pensiuni, nicidecum imbacsita de praful de carbuna si locuita de mineri murdari si needucati cum imi imaginam eu. Deja m-am intins prea mult si ma opresc aici si ma apuc sa pun poze in albun, ar trebui sa incep cu ziua lui Ilinca dar mai nerabdatoare sunt sa va arat frumusetile pe care le-am vazut zilele astea. [url="http://community.webshots.com/user/danaf123"] Fetele mele[/url] Iremediabil indragostita de CANADA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa ma apuc de poze, treaba cu care sigur ma apuca noaptea, vreau sa urez La multi ani copilasilor Cristian, Mircea, Dori, Francy daca Lumy ne mai citeste.. fie ca cel de-al 7-lea anisor care incepe sa le aduca numai veselie, joaca fara griji, multa caldura si iubire de la parinti si toti care le sunt aproape, si sa-i ocoleasca orice boala le-ar putea ingreuna viata mai ales parintilor (stiu eu bine). [url="http://community.webshots.com/user/danaf123"] Fetele mele[/url] Iremediabil indragostita de CANADA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana d superbe poze si casa si cele de la Poiana Marului Alycia O sa ma apuc de azi sa-i scriu un fel de jurnal lui Joshua cu toate replicile lui Noi adica eu si Josh ne-am gasit un loc "numai al nostru" de care numai noi stim e secretul nostru si-n care mergem in fiecare simbata si mincam acolo intr-o padure pe un delisor.Simbata asta era si un foc acolo mirosea asa frumos a fum si eu cu Joshua mincam la masuta si ne uitam la veverite. O sa va pun poze Si tot umblu cu el la magazine ca vreau la vara sa-i redecorez camera si nu vrea sub nici o forma sa renunte la posterele lui cu Miky Mouse.Isi tot alege diferite culori de vopsea dar sa-l las pe Pluto si Miky pe perete [bang] De ziua lui ne-am decis o sa o fac cu foarte putini copii la un loc de joaca "minigolf in intuneric" Si citeva replici May 5 J:Mami tu ma iubesti mult si cind imi dai time out Eu:Da mami o sa te iubeasca mereu mult de tot J:ok mami atunci pot sa fac cite prostii vreau May 5 Eu:Joshua vrei sa te duci la vara in vacanta in Romania J:Nu mami ca eu nu stiu cum are mamaie lucrurile aranjate prin casa Eu:Nu are nimic daca nu stii o sa vezi acolo J:Dar mami daca eu cred ca mamaie are patu ajezat in dreapta si el e pe stinga :) April Eu:De ce esti Joshua asa repezit nu poti sa stai mai incet? J:Pai asa esti si tu ... cind imi dai cite o palma asa repede imi dai ca nici nu apuc sa vad sa ma feresc April 14 J:Mami why you are mean with daddy and me. Tell me the truth
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si citeva perle de zi

Trebuie neaparat sa-i fac un jurnal

 

May 6

Eu: Joshua ti-ai mincarea gustarea?

J:Nu mami n-am mincat-o sa fac economie dar am pus ambalaju la recycle

 

May 6

Eu:Joshua ce-ai vrea sa faci la vara cind e scoala ta inchisa vrei tenis, in Romania..

J:Vreau sa stau acasa si sa mergem in parc sa ma joc cit vreau

Eu:Pai cum sa stea mami acasa ca trebuie sa mearga la servici avem nevoie de bani sa-ti cumperi jucari

J:Pai n-am zis sa stati amindoi cu mine acasa unul din voi poate sa se duca la servici

Eu:Si cine vrei sa stea cu tine mami sau tati

J:Faceti si voi "M-a trimis mama si tata sa ghicesces..." si care iese ala merge la servici

 

May 6

 

Aici e ziua mamei peste citeva zile si-mi zice

J:Mamai la daycare ne-a zis ca prima regula de ziua mamei e sa nu-ti spun ca-ti preagatesc un cadou

Ai inteles care-i regula ?

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Francesca. Dana arata tare bine zona in care v-ati plimbat. Parca imi e dor si mie dar cred ca anul asta o sa cam sarim asa activitati. DanaMario Josh e bestial!!! Sa faci bine sa scrii perlele lui. Ca e pacat [pup] Cel mai mult m-a amuzat imaginandu-mi cum "dati cu banul" cu tati care merge la job [:D] Eu am fost tare prinsa zilele astea. Ca am avut mult de umblat si nici urma de chef.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...